Home » Dworki i Pałace » Pałacyk Kosińskich od: 120zł do: 300zł

Pałacyk Kosińskich Pałacyk Kosińskich

Charm and Chic przedwojennego stylu pozwoli na wyjątkową oprawę każdej uroczystości.

Pałacyk Kosińskich, to miejsce do świętowania we dwoje lub w większym gronie, pałac odgrodzony zabytkowym parkiem sprawi, że ty i Twoi goście poczują się swobodnie i nie skrępowanie.

Oferujemy noclegi, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Do wynajęcia samochód zabytkowy Daimler DB 18 Consort model z 1939 roku.

Twoja uroczystość we wnętrzach urządzonych w duchu XIX i początku XX wieku zabytkowymi meblami i drobiazgami. Cały pałac wyłącznie do Twojej dyspozycji? Czemu nie? Uwierz, nie przekracza to Twoich możliwości.

Nasz Pałac oferuje: noclegi, wynajem sal na szkolenia, konferencje. Do wynajęcia samochód zabytkowy Daimler DB 18 Consort mod. 1939. Sesja zdjęciowa we wnętrzach urządzonych w stylu XIX i początku XX wieku zabytkowymi meblami i drobiazgami w duchu epoki. Na potrzeby sesji powozy, sanie, łódka na parkowym stawie. Każdy pokój posiada łazienkę. Brak telewizora w pokoju umożliwia wypoczynek i oderwanie się choć na chwilę od problemów współczesnego świata. Jedynym odstępstwem od życia w XIX wieku jest bezpłatny dostęp do internetu. Usytuowanie przy drodze wojewódzkiej 432 sprawia, że dojazd nie jest problemem. Odległość od Poznania, Gniezna ok 40 km, od zjazdu z autostrady we Wrześni – 12 km. Istnieje możliwość wynajęcia całego pałacu z wyłączeniem części mieszkalnej właścicieli.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałacyk Kosińskich

location_on Adres:

Połażejewo 11, 63-000 Środa Wielkopolska

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 691100388

phone 725294828

insert_linkwww.palacykkosinskich.pl

Ilość miejsc: 17