Home » Motele » Zajazd Blue od: 60zł do: 90zł

Zajazd Blue Zajazd Blue

Nasz nowopowstały zajazd pragnie zapewnić Państwu wypoczynek w nowoczesnym i gustownym klimacie. Panująca w nim miła, rodzinna atmosfera, doskonale wyposażone pokoje hotelowe i smaczna kuchnia zalicza zajazd Blue do jednych z najlepszych w Wielkopolsce.

Bliskość autostrady A2 i drogi krajowej, nr 25 sprzyja szybkiemu i przyjemnemu dojazdowi do wielu atrakcyjnych miejsc. Można łatwo dotrzeć do stolicy, Warszawy, gdzie czekają liczne zabytki i atrakcje turystyczne. Poznań, znany ze swojego pięknego Starego Rynku i kulturalnych wydarzeń, jest również w zasięgu ręki. Konin, Kalisz i Licheń to kolejne miejsca, które można łatwo odwiedzić, korzystając z dogodnej lokalizacji naszego zajazdu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i spędzenia niezapomnianego czasu w naszym zajazdzie. Oferujemy komfortowe pokoje, w których można wypocząć po dniu pełnym atrakcji. Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Niezależnie od celu podróży, nasz zajazd Blue jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Zajazd Blue

location_on Adres:

Modła Królewska 5F, 62-571 Stare Miasto

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 632402480

phone 632402480

insert_linkwww.zajazd-blue.pl

Ilość miejsc: 66