Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Malwa od: 170zł do: 450zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Malwa Gospodarstwo Agroturystyczne Malwa

Cisza i spokój w środku lasu. Chcielibyśmy zaproponować wypoczynek, którego forma będzie w zupełności zależeć od Państwa. W tym celu chcielibyśmy zaproponować pobyt w całorocznym Gospodarstwie Agroturystycznym MALWA. Gospodarstwo nasze nie prowadzi żadnej hodowli zwierzęcej.

Najcenniejszym atutem naszej lokalizacji są niezapomniane widoki, bliskość przyrody i świeże powietrze. Zapewniamy ciszę, spokój z dala od zgiełku wiosek i miasteczek turystycznych, miłą i sielankową atmosferę, komfort, pełny relaks i prawdziwy azyl. Jest to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu wraz z rodziną, w spokoju możecie się poświęcić spacerom, wycieczkom rowerowym, wędkarstwu, zbieraniu grzybów. Naszym celem jest jakość a nie ilość. Przekonaj się sam.

Posesja nasza znajduje się we wsi Tarnowa gmina Tuliszków (wielkopolska), położona jest na 4 hektarach, na skraju lasu z dala od gospodarstw, około 1km poza wsią zapewnia nie skrępowaną prywatność. Dom znajduje się na dużym ogrodzonym terenie, pełnym zieleni z dużą ogrodową altaną, grilem z kamienia naturalnego i przygotowanym terenem pod ognisko.

Do dyspozycji Gości są meble ogrodowe, huśtawka na 3 osoby, stół do ping-ponga dzieci piaskownica. Ponadto posiadamy własny zarybiony staw o powierzchni 0,5 ha (możliwość wędkowania bez dodatkowych opłat).

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Malwa

location_on Adres:

Tarnowa 116, 62-740 Tuliszków

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 503039965

phone 602158217

insert_linkwww.agro-malwa.pl

Ilość miejsc: 6