Home » Pensjonaty » Zagroda Kuwasy od: 100zł do: 428zł

Zagroda Kuwasy Zagroda Kuwasy

Zagroda Kuwasy doskonale wpasowuje się w dziewiczy klimat Biebrzańskiego Parku Narodowego. Nasz ośrodek to niewysoki, rozłożysty budynek, który jest kryty łupanym gontem. Do wykończenia elewacji murowanych użyto kamienia polnego, który od wieków jest wykorzystywany w okolicy do budowy obór i stajni. Ściany w części hotelowej, recepcji i jadalni są zbudowane ze świerkowych bali pochodzących z Puszczy Białowieskiej.

Stosujemy ekologiczne ogrzewanie, które jest uzyskiwane z gazu drzewnego. Posiadamy również własną biologiczną oczyszczalnię ścieków, dzięki czemu nasz obiekt jest przyjazny dla środowiska.

Oferujemy 50-70 miejsc noclegowych w 25 przestronnych pokojach, które pachną świeżym drewnem. Prosty wystrój pomieszczeń został wzbogacony ręcznie utkanymi dywanikami i makatkami. Wiele pokoi jest wyposażonych w łóżka małżeńskie i rozkładane amerykanki, co dodatkowo zwiększa liczbę miejsc noclegowych w przypadku pobytów rodzinnych.

W naszym ośrodku znajduje się 5 pokoi jednoosobowych, 15 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje trzyosobowe, 2 apartamenty dwupokojowe oraz 1 pokój dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i WC. Jedenaście pokoi posiada również loggię, a kilka pokoi na parterze ma odrębne wyjście bezpośrednio do ogrodu, co szczególnie polecamy osobom przyjeżdżającym z psami.

Goście Zagrody Kuwasy mają również dostęp do stylowo urządzonej Gospody pod Kogutem. To tutaj mogą Państwo spędzić przyjemny wieczór, korzystając z kącika wypoczynkowego z fotelami przy kominku oraz różnorodnie zaopatrzonego baru. Dodatkowo, mogą Państwo skorzystać z sali ze stołem do ping-ponga oraz Sali Nestorskiej. Latem do dyspozycji gości są także dwa tarasy.

Serdecznie zapraszamy do Zagrody Kuwasy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Zagroda Kuwasy

location_on Adres:

Woźnawieś 30A, 19-206 Rajgród

woj. Podlaskie, Polska

phone 862733520

phone 862733536

insert_linkwww.zagrodakuwasy.pl

Ilość miejsc: 70