Home » Pensjonaty » Pensjonat Biebrzański od: 35zł do: 50zł

Pensjonat Biebrzański Pensjonat Biebrzański

Pensjonat Biebrzański oferuje:

* dostęp do jeziora
* możliwość rozpalenia ogniska, grilla
* możliwość wypożyczenia łodzi wiosłowej
* możliwość wędkowania
* wiele ścieżek rowerowych
* bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego i jego najcenniejszych terenów
* wypoczynek i relaks z dala od zgiełku miasta

Pensjonat Biebrzański położony jest nad jeziorem Tajno w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego 19 km od Augustowa (15-20 min jazdy samochodem), niedaleko jego najcenniejszych terenów ? Czerwonego Bagna oraz rezerwatu Grzędy.

ATRAKCJE:
Pensjonat jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania licznych atrakcji Augustowa i jego okolic, a także Litwy ? Wilna, Trok, Druskiennik. Jednak przede wszystkim jest idealnym miejscem z którego można wyruszyć po to by przeżyć niezapomniane chwile wędrując szlakami najcenniejszych terenów Biebrzańskiego Parku Narodowego – Czerwonego Bagna oraz rezerwatu Grzędy. Stąd również możemy udać się na spływ kajakowy Doliną Rospudy czy Kanałem Augustowskim. Liczne obszary leśne, znajdujące się w pobliżu Pensjonatu sprzyjają wycieczkom rowerowym oraz wypoczynkowi na łonie natury. Rowerem możemy również udać się na położoną niedaleko śluzę Dębowo, która jest pierwszą śluzą kompleksu Kanału Augustowskiego łączącą kanał z rzeką Biebrzą. Na korzyść atrakcyjności Pensjonatu przemawia również to, że posesja na której się znajduje ma bezpośredni dostęp do jeziora wraz z pomostem, który jest wyłącznie do dyspozycji naszych gości, dzięki czemu mogą Oni w pełni cieszyć się wypoczynkiem i nasłuchując odgłosów żurawi podziwiać malowniczy krajobraz Biebrzańskiego Parku Narodowego. W jeziorze występuje wiele gatunków ryb: szczupak, sandacz, okoń, leszcz, płoć, lin, węgorz co z pewności zadowoli pasjonatów wędkowania. Posesja o powierzchni 1,5 ha stanowi doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci,które mogą aktywnie wypoczywać.

WYPOSAŻENIE:
W Pensjonacie znajdują się pokoje 2,3,4-osobowe o dobrym standardzie, każdy wyposażony w łazienkę, TV-SAT i bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem oraz w pełni wyposażona kuchnia, która znajduje się na tym samym piętrze co pokoje. Pensjonat oferuje również pełne wyżywienie w postaci bufetowego śniadania oraz obiadokolacji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Biebrzański

location_on Adres:

Tajno Podjeziorne 5A, 16-300 Augustów

woj. Podlaskie, Polska

phone tel. +48 512 413 912

phone tel. +48 512 413 912

insert_linkwww.pensjonatbiebrzanski.pl

Ilość miejsc: 18