Home » Pensjonaty » Pensjonat Biebrzański od: 35zł do: 50zł

Pensjonat Biebrzański Pensjonat Biebrzański

Pensjonat Biebrzański oferuje wiele atrakcji dla swoich gości. Położony nad jeziorem Tajno, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, pensjonat zapewnia dostęp do jeziora oraz możliwość rozpalenia ogniska i grilla. Goście mają również możliwość wypożyczenia łodzi wiosłowej i wędkowania. W okolicy pensjonatu znajduje się wiele ścieżek rowerowych, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego i jego najcenniejszych terenów sprawia, że pensjonat jest idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu z dala od zgiełku miasta.

Pensjonat Biebrzański to również doskonała baza wypadowa do zwiedzania licznych atrakcji w okolicy, takich jak Augustów i jego okolice, a także Litwa, w tym Wilno, Troki i Druskienniki. Jednak to przede wszystkim idealne miejsce dla miłośników przyrody, którzy chcą podążać szlakami najcenniejszych terenów Biebrzańskiego Parku Narodowego, takich jak Czerwone Bagno i rezerwat Grzędy. Pensjonat oferuje również możliwość spływu kajakowego Doliną Rospudy i Kanałem Augustowskim. W pobliżu pensjonatu znajdują się obszary leśne, które sprzyjają wycieczkom rowerowym i wypoczynkowi na łonie natury.

Pensjonat Biebrzański posiada pokoje o dobrym standardzie, wyposażone w łazienkę, telewizję satelitarną i bezprzewodowy internet. Goście mają do dyspozycji salon z kominkiem oraz w pełni wyposażoną kuchnię, która znajduje się na tym samym piętrze co pokoje. Pensjonat oferuje również pełne wyżywienie w postaci bufetowego śniadania oraz obiadokolacji. Na terenie pensjonatu znajduje się także 1,5-hektarowa posesja z bezpośrednim dostępem do jeziora, pomostem i miejscem do zabawy dla dzieci.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Biebrzański

location_on Adres:

Tajno Podjeziorne 5A, 16-300 Augustów

woj. Podlaskie, Polska

phone 512413912

phone 512413912

insert_linkwww.pensjonatbiebrzanski.pl

Ilość miejsc: 18