Home » Motele » Zagłoba od: 30zł do: 80zł

Zagłoba Zagłoba

Szanowni Państwo,

Zagłoba. Zajazd. Restauracja, motel w miejscowości Przegonia, serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy szeroki wybór noclegów, urozmaicone wyżywienie w naszej restauracji oraz organizację różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Nasze pokoje są bardzo komfortowe i nowocześnie wyposażone, zapewniając Państwu dostęp do wszelkich dogodności według Państwa indywidualnych życzeń. Każdy pokój jest wyposażony w wygodne łóżka i komfortowe łazienki, które są utrzymane w idealnej czystości, aby zapewnić Państwu jak najbardziej dogodne warunki.

Dodatkowo, nasza restauracja oferuje organizację przyjęć okolicznościowych, takich jak wesela, komunie czy przyjęcia rodzinne. Posiadamy również własne miejsca parkingowe, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o swoje samochody.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zagłoby. Zajazd. Restauracja w Przegonii i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę, wygodne warunki oraz pyszne jedzenie.

Z poważaniem,
Zagłoba. Zajazd. Restauracja

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zagłoba

location_on Adres:

Przegonia 17, 78-200 Przegonia

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943122296

phone 943122296

Ilość miejsc: 30