Home » Dworki i Pałace » Dwór Nawino od: 65zł do: 85zł

Dwór Nawino Dwór Nawino

Dwór Nawino (Naffin) to gospodarstwo agroturystyczne o wysokim standardzie usług turystycznych. XIX wieczny pałac z pozostałością parku naturalistycznego i bogatych zbiorach kolekcjonerskich. Na miejscu jest stadnina koni i możliwość nauki jazdy konnej oraz wynajęcia koni do przejażdżek w terenie obfitującym w dziką przyrodę i zwierzynę. Wszystkie pokoje są z łazienkami, jest duży salon z fortepianem. Za parkiem 20h własnej ziemi z 1 km linii brzegowej łososiowej rzeczki Mogilicy. Do morza 35km (Kołobrzeg, Mielno, Ustronie Morskie) Pojezierze drawskie zaledwie 20km od Nawina.

Dwór Nawino to miejsce dla rodzin z dziećmi, gwarantujemy Państwu spokój i dobre ekologiczne jedzenie. Dwór Nawino jest przyjazny dla firm, organizujemy spotkania integracyjne z czynnym udziałem uczestników w jeździe konnej, zaprawie myśliwskiej (podpatrywaniem dzikiej zwierzyny), wędkowaniu i rowerową przygodą, spływy kajakowe w każdej pogodzie. Dwór Nawino to pensjonat o wysokim standardzie usług turystycznych. W okolicy liczne lasy i bory, duże ekologiczne gospodarstwa rolne. Nasze tereny obfitują w dzika zwierzynę.

Nasza kameralna restauracyjka oferuje dania kuchni śródziemnomorskiej, świeży pstrąg tęczowy lub polędwica wołowa pochodzi z okolicznych gospodarstw ekologicznych, a dziczyzna w talerza jest z naszych lasów.

Serdecznie zapraszamy przez 24h po uprzednim kontakcie telefonicznym lub via e-mail.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dwór Nawino

location_on Adres:

Nawino 13, 78-200 Białogard

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 668151692

phone 785137062

insert_linkwww.nawino.com

Ilość miejsc: 16