Home » Domki letniskowe » Winnica Spotkaniówka całoroczny domek winiarski od: 70zł do: 100zł

Winnica Spotkaniówka całoroczny domek winiarski Winnica Spotkaniówka całoroczny domek winiarski

Gospodarstwo enoturystyczne Winnica Spotkaniówka znajduje się na przepięknych terenach Pogórza Strzyżowsko-Dynowskiego w miejscowości Połomia położonej 25 km od Rzeszowa w kierunku Bieszczad. Winnica zlokalizowana jest na południowo- zachodnim stoku o nachyleniu 6% do 8% na wypłaszczeniu malowniczego wzgórza w 2/3 jego pełnej wysokości ok. 320 m n.p.m. i ok. 120 m ponad dnem doliny.

Do dyspozycji gości jest całoroczny wolnostojący domek z dwoma sypialniami, salonem z kominkiem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką zapewniający 4 komfortowe miejsca noclegowe z ewentualną możliwością 2 dostawek. Duży zewnętrzny taras z kominkiem pozwala na pobyt na zewnątrz nawet w chłodniejsze dni. Ogrodzony i monitorowany teren gwarantują bezpieczeństwo i spokój nawet najmłodszym.

Dla gości zainteresowanych enoturystyką organizujemy dodatkowo zwiedzanie winnicy, zapoznanie się z uprawą winorośli i produkcją wina jak też jego degustacją. Oferta enoturystyczna skierowana jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i zorganizowanych grup. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Winnica Spotkaniówka całoroczny domek winiarski

location_on Adres:

Połomia 645, 38-115 Połomia

woj. Podkarpackie, Polska

phone 502120805

phone 502120805

insert_linkwww.polomia.pl

Ilość miejsc: 4 + 2