Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Gaj od: 30zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Gaj Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Gaj

Nasz ośrodek wypoczynkowy jest położony w malowniczej miejscowości na terenie Pogórza Strzyżowskiego, otoczony pięknym lasem. Mamy dogodny dojazd, co sprawia, że nasz ośrodek jest łatwo dostępny dla naszych gości. Położenie i ukształtowanie terenu sprzyjają wypoczynkowi i aktywnemu spędzaniu czasu. W okolicy znajduje się wiele wzniesień i pasm górskich, co daje możliwość uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Bez względu na poziom zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Można korzystać ze szlaków turystycznych pieszych i rowerowych, a także samodzielnie odkrywać urokliwe zakątki, których nie brakuje.

W naszym obiekcie znajdują się przytulne pokoje wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną, internet oraz telefon stacjonarny. Goście mają również dostęp do ogólnodostępnego salonu z kominkiem oraz kuchni, gdzie można przygotowywać własne posiłki. Istnieje również możliwość wykupienia domowych obiadów, które serwujemy w naszej restauracji. W pobliżu znajduje się stok narciarski oddalony o zaledwie 500 metrów, kryty basen „Otylia” w odległości 3 kilometrów, korty tenisowe i lodowisko również w odległości 3 kilometrów. Dla miłośników jazdy konnej, jest możliwość skorzystania z pobliskiego ośrodka jeździeckiego oddalonego o 10 kilometrów.

Położenie naszego ośrodka sprzyja również organizowaniu jednodniowych wycieczek do Bieszczadów, Beskidu Niskiego oraz miejscowości uzdrowiskowych takich jak Iwonicz Zdrój (45 km), Rymanów Zdrój (49 km), Wysowa (106 km) i Krynica (110 km). Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego ośrodka wypoczynkowego i skorzystania z naszej gościnności.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Gaj

location_on Adres:

Łętownia 46, 38-100 Strzyżów

woj. Podkarpackie, Polska

phone 172764466

phone 500071005

insert_linkwww.zielonygaj.agro.pl

Ilość miejsc: 8