Home » Wille » Willa Zdrojowa od: 35zł do: 60zł

Willa Zdrojowa Willa Zdrojowa

Willa Zdrojowa oferuje Państwu możliwość kameralnego wypoczynku w cichej, spokojnej dzielnicy Buska-Zdroju. Dla naszych gości przygotowaliśmy siedem miejsc w trzech komfortowych pokojach z łazienkami. W pełni wyposażona kuchnia, z której można wyjść na otoczony winogronowymi pnączami taras, z pewnością zrekompensuje Państwu brak serwowanych posiłków.

Na terenie Willi Zdrojowej znajduje się także przytulny ogród z wydzieloną częścią wypoczynkową, oczkiem wodnym i miejscem do grillowania. Goście przyjeżdzający do nas samochodem mogą bezpłatnie skorzystać z jednego z ośmiu miejsc na naszym ogrodzonym parkingu.

Natura jest dla nas bardzo ważna. Ściany w pokojach zdobią motywy ptaków, a Willę Zdrojową otacza zieleń. Staramy się dbać o środowisko naturalne, dlatego w Willi Zdrojowej segregujemy odpady, o co prosimy również naszych gości. Nasza willa to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Oferujemy również możliwość korzystania z pobliskich szlaków turystycznych, gdzie można spacerować i cieszyć się pięknymi widokami. Zapraszamy do Willi Zdrojowej, gdzie zapewniamy Państwu komfortowy i relaksujący pobyt.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Zdrojowa

location_on Adres:

ul. Korczyńska 12, 28-100 Busko-Zdrój

woj. , Polska

phone 791053111

phone 791057333

insert_linkwww.willazdrojowa.pl

Ilość miejsc: 7