Home » Sanatoria » 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ od: 80zł do: 90zł

21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ

21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ znajduje się w południowej części miasta Busko-Zdrój, w dzielnicy uzdrowiskowej. Kompleks składa się z dziewięciu budynków, z których pięć zapewnia pacjentom komfortowe zakwaterowanie. Najstarszy budynek powstał w 1936 roku, a pozostałe zostały wybudowane w latach pięćdziesiątych i osiemdziesiątych. Wszystkie obiekty są systematycznie modernizowane. Budynki Perła, Brylant, Koral, Agat, Turkus i Opal są ze sobą połączone, co ułatwia przemieszczanie się pacjentom po kompleksie bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

W zachodniej części kompleksu znajduje się budynek wielofunkcyjny z kompleksem zabiegowym Opal oraz nowoczesna kotłownia gazowa wykorzystująca odnawialne źródła energii. Do Szpitala można wjechać samochodem od ulicy Doktora Starkiewicza, a wejście główne od strony ulicy Rzewuskiego jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych i prowadzi do recepcji. Komunikacja wewnętrzna na terenie kompleksu odbywa się drogami o nawierzchni bitumicznej i kostki brukowej, a wewnątrz budynków przez korytarze, klatki schodowe i windy.

Szpital oferuje 360 miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami oraz w apartamentach. Pokoje są wyposażone w telefon, radio, telewizor, czajnik bezprzewodowy, chłodziarkę, a także zapewniony jest dostęp do Internetu. W grudniu 2012 roku oddano do użytku budynek z 32 dwuosobowymi pokojami, wszystkie z balkonami. Szpital konsekwentnie eliminuje bariery architektoniczne, m.in. poprzez budowę podjazdów dla osób niepełnosprawnych i instalację dźwigów osobowych.

Pacjenci mogą korzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak kaplica, biblioteka, kawiarnia, gabinet kosmetyczno-fryzjerski i solarium. Szpital zapewnia również pacjentom całodobowe wyżywienie w oparciu o Dobre Praktyki Higieniczne i Produkcyjne oraz przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Smaczne, domowe posiłki są przygotowywane przez personel kucharzy. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego szpitala!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ

location_on Adres:

ul. gen. F. Rzewuskiego 8, 28-100 Busko-Zdrój

woj. , Polska

phone 413782417

phone 413782418

insert_linkwww.21wszur.pl

Ilość miejsc: 360