Home » Wille » Willa Moja Gawra od: 50zł do: 70zł

Willa Moja Gawra Willa Moja Gawra

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Lądka Zdroju, miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, słynącej ze swoich uzdrowiskowych i turystycznych atrakcji o każdej porze roku i noclegów w pokojach Willi Moja Gawra.

Moja Gawra to dom całoroczny, znakomicie usytuowany na skraju części uzdrowiskowej miasteczka Lądek Zdrój, w ciszy pobliskich łąk i lasów, i świergocie ich ptasich mieszkańców, a jednocześnie w odległości nie dalszej niż 10 minutowe spacery od najważniejszych atrakcji zarówno kurortu jak i górzysto-leśnych okolic.

W trosce o komfort P.T. Gości mających kłopoty alergiczne i ceniących klimatycznie warunki otoczenia, w sypialniach zastosowaliśmy rozwiązania stosowane dla tego rodzaju dolegliwości. Z związku z tym pokoje dostępne są wyłącznie dla osób całkowicie niepalących. Z tego samego powodu nie przyjmujemy zwierząt.

Moja Gawra posiada zadbany ogród, w którym latem można odpocząć w cieniu drzew owocowych lub poopalać się na słonecznym trawniku. W ogrodzie jest wydzielone miejsce na ognisko lub grill. Do domu przylega duży taras ze stolikami i parasolami przeciwsłonecznymi – dogodne miejsce na letnie śniadania lub kameralne podwieczorki, z widokiem na najbliższe wzgórza i romantyczne zachody słońca.

Przy domu jest parking, przeznaczony dla Gości Mojej Gawry, nie sąsiadujący z miejscem wypoczynku.

Najbliższe otoczenie Mojej Gawry to lasy bukowo-świerkowe porastające okoliczne wzgórza, jedne z najdzikszych zakątków Sudetów.

Zaraz „za rogiem” domu zaczynają się szlaki spacerowe, rowerowe i turystyczne, a zimą także trasy dla amatorów nart biegowych. Około 200 m od domu znajduje się stacja narciarska z bardzo dobrze utrzymanym stokiem, oświetlonym i dośnieżanym, w razie konieczności. Dla Najmłodszych udostępniamy saneczki i „jabłuszka”.

Wiosną, latem i jesienią mogą Państwo także pływać kajakami, wędkować, wziąć lekcje tenisa lub jazdy konnej.

Goście, którzy pragną zregenerować siły, podnieść odporność organizmu lub podreperować zdrowie mogą skorzystać z lecznictwa balneologicznego i dobrodziejstw , znanych w całej Europie wód mineralnych Lądka Zdroju. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli nas od „PERŁY” uzdrowiska – Zakładu Przyrodoleczniczego „WOJCIECH”, w którego otoczeniu znajdują się ogólnodostępne źródła wód mineralnych, stary park z nowym placem zabaw dla dzieci i wiele innych ciekawych zabytków architektury i pomników przyrody.

Każdy znajdzie tu dla siebie ciekawostkę godną uwagi i sposób na wspaniałe spędzenie wolnego czasu. A wszystko to tuż „za rogiem” Mojej Gawry.

Serdecznie zapraszam!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Moja Gawra

location_on Adres:

ul. Mikołaja Kopernika 13, 57-540 Lądek-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 600883488

phone 600883488

insert_linkwww.mg-gawra.home.pl

Ilość miejsc: 30