Home » Wellness i SPA » ProHarmonia Rezydencja Wellness od: 280zł do: 780zł

ProHarmonia Rezydencja Wellness ProHarmonia Rezydencja Wellness

ProHarmonia mieści się u podnóża Gór Złotych w Sudetach, w Lądku-Zdroju – jednym z najstarszych europejskich uzdrowisk, będącym przez lata ulubionym miejscem spotkań arystokracji, w tym pruskich królów i rosyjskiej rodziny carskiej. Z budynku, położonego na stoku góry Trojak, roztacza się fantastyczny widok na Czarną Górę leżącą w Masywie Śnieżnika.
Budynek ProHarmonii, pierwotnie nazwany Villa Barbara stopniowo popadał w ruinę i zapomnienie. W 2006 r. rozpoczęła się dwuletnia renowacja, której celem było odtworzenie budynku i jego otoczenia zgodnie z historycznym dziedzictwem. W grudniu 2008 r., pieczołowicie odrestaurowana Villa Barbara ponownie otworzyła swoje podwoje jako ProHarmonia Rezydencja Wellness.
W ProHarmonii na Gości czeka 19 pokoi i jeden apartament, takich Szeherezada, Pod Aniołami, Prowansja, Boubonów czy Karen Blixen – każdy urządzony w innym stylu, nawiązującym do różnych epok, kultur czy znanych postaci. Każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od tego, czy szuka wyciszenia, czy raczej pobudzenia zmysłów feerią barw i zapachów. Ozdobami rezydencji są Biblioteka urządzona w stylu angielskiego klubu dla gentlemanów, Projektornia, czyli najmniejsze kino w Polsce czy gabinet Dekanteria – idealne miejsce do kameralnych spotkań przy winie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
ProHarmonia Rezydencja Wellness

location_on Adres:

ul. Leśna 4, 57-540 Lądek-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (74) 812 08 00

phone tel. +48 (74) 812 08 00

insert_linkwww.proharmonia.pl

Ilość miejsc: 36