Home » Apartamenty » Apartament w Uzdrowisku od: 40zł do: 60zł

Apartament w Uzdrowisku Apartament w Uzdrowisku

Zapraszamy do naszego mieszkania, które znajduje się w centrum Lądka Zdroju – najstarszego uzdrowiska w Polsce. Mieszkanie jest położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego, co daje możliwość korzystania z jego uroków i relaksu.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy przytulny pokój, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę, która znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy. Dodatkowo, zapewniamy parking dla naszych gości przy samym budynku, co jest wygodne i praktyczne.

W okolicy znajduje się wiele miejsc, które warto odwiedzić. W odległości zaledwie 10 metrów od naszego mieszkania znajduje się bar serwujący domowe posiłki oraz pizzeria. W odległości 50 metrów można znaleźć kawiarnię, przychodnię lekarską, aptekę oraz bank z bankomatem.

Warto również skorzystać z oferty Zakładu Przyrodo-Leczniczego „Jerzy Stary” i „Jerzy Nowy”, który oferuje zabiegi na bazie wód termalnych oraz Jaskinię Solną. W odległości 150 metrów znajduje się basen kryty z wodą leczniczą oraz centrum spa, a także kryta pływalnia oddalona o 25 metrów.

W okolicy znajduje się również piękny park zdrojowy, korty tenisowe oraz pijalnia wód mineralnych. Dla miłośników aktywnego wypoczynku w niedalekiej odległości znajduje się rodzinna stacja narciarska (1 km) oraz ON „Czarna Góra” (15 km). Można również udać się na wycieczkę do Jaskini Niedźwiedziej, zwiedzić kopalnię złota i uranu, a także przejść się po malowniczych szlakach turystycznych spacerowych i rowerowych. Warto również zdobyć szczyt Śnieżnika, który znajduje się na wysokości 1421 metrów nad poziomem morza.

Serdecznie zapraszamy do naszego mieszkania i życzymy udanego pobytu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartament w Uzdrowisku

location_on Adres:

ul. Cienista 5, 57-540 Lądek-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 604982299

phone 604982299

Ilość miejsc: 4