Home » Wille » Willa Maria od: 30zł do: 40zł

Willa Maria Willa Maria

Willa „Maria” znajduje się w spokojnej, willowej dzielnicy Krościenka nad Dunajcem. Obiekt oferuje pokoje z łazienkami dla 2, 3, 4 oraz 2+2 osób. Większość pokoi posiada balkony, a wszystkie są przestronne, jasne i dobrze doświetlone. Wyposażone są w wygodne duże łóżka, krzesła, stoły, szafy, szafki nocne, lampki, telewizory (kablowa), czajniki bezprzewodowe oraz szklanki. Dla alergików ułatwieniem jest podłoga z paneli bez wykładzin oraz odpowiednia pościel.

W budynku znajduje się duża sala z ping-pongiem oraz podręczna biblioteka. Jest także oddzielna sala jadalna z kuchnią, która jest do wyłącznej dyspozycji gości. W tej sali znajduje się kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, lodówka, stoły z taboretami oraz szafki z naczyniami kuchennymi. Cały budynek jest wyposażony w internet Wi-Fi. Przed obiektem dostępny jest duży bezpłatny parking, miejsce na grilla, ławki oraz huśtawka.

Willa „Maria” jest położona niedaleko szlaku na Sokolicę, a także przy rzece Dunajec. Jest to doskonałe ciche miejsce na wypoczynek, zwłaszcza dla rodzin. Willa stanowi również dobrą bazę wypadową na górskie wycieczki oraz na spływ Dunajcem. W zimie, w odległości 1 km, znajduje się wyciąg narciarski. Ulica Św. Kingi, przy której położona jest willa, jest atrakcyjną i bezpieczną trasą spacerową oraz rowerową. Ruch na tej ulicy jest ograniczony do lokalnego dojazdu do budynków, na Sokolicę oraz do Krasu. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Maria

location_on Adres:

ul. św. Kingi 75a, 34-450 Krościenko nad Dunajcem

woj. Małopolskie, Polska

phone 182626151

phone 182626151

insert_linkwww.kroscienko.info

Ilość miejsc: 25