Home » Pensjonaty » Pensjonat Crosna SPA od: 110zł do: 700zł

Pensjonat Crosna SPA Pensjonat Crosna SPA

Crosna Spa to urokliwy pensjonat, który został stworzony z myślą o miłośnikach gór. Znajduje się w malowniczym Krościenku nad Dunajcem, tuż obok Pienińskiego Parku Narodowego i przy brzegu rzeki Dunajec. Ta doskonała lokalizacja sprawia, że pensjonat idealnie wpisuje się w górski krajobraz.

Nasz Pensjonat oferuje unikalny mikroklimat Pienin, który umożliwia wypoczynek i relaks przez cały rok. Górskie powietrze i kojąca cisza są tylko jednymi z wielu zalet, jakie oferuje nasz obiekt.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 24 luksusowe pokoje i apartamenty, które są wyposażone we wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu. Dodatkowo, nasze centrum konferencyjne jest wyposażone w nowoczesne urządzenia audio-wideo, a także zapewniamy dostęp do internetu. W naszym pensjonacie znajduje się również basen, jacuzzi, sauna oraz restauracja serwująca wyśmienite dania.

Na terenie obiektu znajdują się także letnie tarasy, które są doskonałym miejscem na organizację imprez na świeżym powietrzu. Dodatkowo, dla naszych Gości mamy do dyspozycji grilowisko, plac zabaw dla dzieci, parking oraz dostęp do rzeki Dunajec.

Okoliczne pasma górskie oraz bogactwo flory i fauny sprawiają, że pobyt u nas to prawdziwe spotkanie z naturą, tradycją i historią. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gór i piękna przyrody!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Crosna SPA

location_on Adres:

ul. Świętej Kingi 73 d, 34-450 Krościenko nad Dunajcem

woj. Małopolskie, Polska

phone 182623390

phone 602605832

insert_linkcrosna.pl

Ilość miejsc: 50