Home » Wille » Villa Fenix od: 29zł do: 60zł

Villa Fenix Villa Fenix

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Ustronia Morskiego!
Oferujemy Państwu komfortowe pokoje z balkonami lub tarasami (z osobnym niezależnym wejściem) w nowo wybudowanym pensjonacie. Wszystkie pokoje są w identycznym standardzie, budynek posiada pięknie wykonane wnętrze obiektu charakteryzujące ciekawe, nowatorskie rozwiązania oraz wysoki standard wykończeniowy.
Na posesji możliwość bezpłatnego parkowania pojazdu, internet za free na każdej kondygnacji budynku. W każdym pokoju aneks kuchenny z : mikrofalówką, lodówką (z niewielkim zamrażalnikiem) czajnikiem bezprzewodowym, szklankami, sztucami, naczyniami, telewizorkiem, śliczną łazienką z szerokim prysznicem, obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Do Państwa dyspozycji recepcja czynna całą dobę. W pobliżu sklepy, stołówki, ogródki piwne oraz lokale rozrywkowe, Western Park z atrakcjami dla dzieci w odległości 200 metrów oraz wesołe miasteczko w odległości 350 metrów.
Ustronie Morskie, to piękna miejscowość uzdrowiskowa, położona nad Morzem Bałtyckim, oddalona o 11 km od Kołobrzegu i 29 km od Koszalina. Unikalny mikroklimat Ustronia Morskiego jest wyjątkowo optymalny dla zdrowia i czynnego wypoczynku. Powietrze charakteryzuje się wysoką zawartością jodu, który posiada lecznicze właściwości w terapii górnych dróg oddechowych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Villa Fenix

location_on Adres:

ul. Kolejowa 34, 78-111 Ustronie Morskie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 (94) 351 55 55, +48 726 07 07 07

phone tel. +48 (94) 351 55 55, +48 726 07 07 07

insert_linkwww.villafenix.eu, www.villafenix.pl, www.naplazy.eu

Ilość miejsc: 65