Home » Wille » Villa Fenix od: 29zł do: 60zł

Villa Fenix Villa Fenix

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Ustronia Morskiego!

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje z balkonami lub tarasami (z osobnym niezależnym wejściem) w nowo wybudowanym pensjonacie. Wszystkie pokoje są w identycznym standardzie, budynek posiada pięknie wykonane wnętrze obiektu charakteryzujące ciekawe, nowatorskie rozwiązania oraz wysoki standard wykończeniowy.

Na posesji możliwość bezpłatnego parkowania pojazdu, internet za free na każdej kondygnacji budynku. W każdym pokoju aneks kuchenny z : mikrofalówką, lodówką (z niewielkim zamrażalnikiem) czajnikiem bezprzewodowym, szklankami, sztucami, naczyniami, telewizorkiem, śliczną łazienką z szerokim prysznicem, obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Do Państwa dyspozycji recepcja czynna całą dobę.

W pobliżu znajdują się sklepy, stołówki, ogródki piwne oraz lokale rozrywkowe. Można również odwiedzić Western Park z atrakcjami dla dzieci, który znajduje się w odległości 200 metrów oraz wesołe miasteczko w odległości 350 metrów.

Ustronie Morskie to piękna miejscowość uzdrowiskowa, położona nad Morzem Bałtyckim. Jest oddalona o 11 km od Kołobrzegu i 29 km od Koszalina. Unikalny mikroklimat Ustronia Morskiego jest wyjątkowo optymalny dla zdrowia i czynnego wypoczynku. Powietrze charakteryzuje się wysoką zawartością jodu, który posiada lecznicze właściwości w terapii górnych dróg oddechowych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Villa Fenix

location_on Adres:

ul. Kolejowa 34, 78-111 Ustronie Morskie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943515555

phone 726070707

insert_linkwww.villafenix.eu, www.villafenix.pl, www.naplazy.eu

Ilość miejsc: 65