Home » Domki letniskowe » Radomianka od: 30zł do: 50zł

Radomianka Radomianka

Nasz dom od wielu lat funkcjonował jako Dom Wczasowy, przyjmując pod swój dach zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane (np. kolonie dziecięce). 13 lat temu otrzymał nazwę RADOMIANKA. Obecnie wynajmujemy pokoje gościnne przy zachowaniu wielu cech dawnego Domu Wczasowego, stąd pozostawiona jego nazwa.

Głównym okresem działalności są miesiące lipiec i sierpień, ale przy wcześniejszej rezerwacji dla większych grup możemy udostępnić pokoje także w innym czasie.

RADOMIANKA położona jest w Ustroniu Morskim (10 km na wschód od Kołobrzegu). Najbliższe okolice to jeden z najpiękniejszych obszarów turystycznych polskiego wybrzeża Bałtyku. Popularność zawdzięcza niepowtarzalnym walorom, jakich nie szczędziła natura.

Ustronie Morskie sławę poczęło zdobywać na początku XX wieku. W rok po ustaniu II wojny światowej Ustronie Morskie przyjęło pierwszych kuracjuszy i letników. W ciągu niewielu lat na mapach turystycznych pojawiło się nowe kąpielisko bałtyckie: Sianożęty. Wieś rolnicza stała się dobrze zagospodarowanym kurortem.

Dziś, podobnie jak w czasach najdawniejszych, rybacy łowią tu w morzu łososie, dorsze, flądry. W Kukini, z dala od morza, pracuje największy w kraju zakład przetwórstwa rybnego (220 różnych wyrobów, 30% produkcji rybnej Polski).

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Radomianka

location_on Adres:

ul. Kolejowa 43/45, 78-111 Ustronie Morskie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 600443239

phone 600443239

insert_linkwww.radomianka.pl

Ilość miejsc: 40