Home » Agroturystyka » U Juraszków od: 30zł do: 60zł

U Juraszków U Juraszków

Koszarawa to malownicza miejscowość położona we wschodniej części Beskidu Żywieckiego. Leży na wysokości od 520 do 680 m n.p.m., wzdłuż doliny rzeki Koszarawa. Otoczona dwoma najwyższymi szczytami Beskidów – Babią Górą (1725 m n.p.m.) i Pilskiem (1557 m n.p.m.), Koszarawa zapewnia niesamowite widoki na góry i okoliczne tereny.

Gmina Koszarawa graniczy z województwem śląskim na wschodzie oraz z państwem na południu. W jej granicach znajduje się część Parku Babiogórskiego, który jest obszarem chronionym. Dzięki temu, można tu spotkać wiele unikalnych gatunków zwierząt i roślin, co przyciąga miłośników przyrody i turystów.

Koszarawa to doskonałe miejsce dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej. Na terenie gminy znajduje się wiele szlaków i ścieżek turystycznych, które prowadzą przez piękne lasy i malownicze krajobrazy. Można tu cieszyć się czystym powietrzem i wodą, a także spokojem i harmonią natury. Brak przemysłu sprawia, że atmosfera jest tutaj naprawdę spokojna i sprzyja zdrowemu wypoczynkowi.

Koszarawa to idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta i chcących wypocząć w otoczeniu natury. Można tutaj cieszyć się pięknymi widokami, spacerować po górskich szlakach, a także obcować z dziką przyrodą. Gmina Koszarawa oferuje także liczne atrakcje kulturalne i folklorystyczne, które pozwalają poznać lokalną kulturę i tradycje. To miejsce, w którym można odpocząć i naładować baterie, korzystając z dobrodziejstw natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
U Juraszków

location_on Adres:

Koszarawa 582a, 34-332 Koszarawa

woj. Śląskie, Polska

phone 338639324

phone 514577213

insert_linkwww.agroturystyka-beskidy.pl

Ilość miejsc: 16