Home » Domki letniskowe » Domek Rączy Jeleń od: 100zł do: 140zł

Domek Rączy Jeleń Domek Rączy Jeleń

Domek „Rączy Jeleń” znajduje się w malowniczej wsi Lachowice w Beskidzie Makowskim. Osiedle „Zagródki” otoczone jest lasami, stąd nietrudno tu o bliskie spotkanie z jeleniem, zającem czy lisem. Rankiem stado jeleni może się paść przed samym domkiem. Radzimy zasłaniać zasłony, zwierzyna jest ciekawska i może zaglądać do okien.

Domek nie znajduje się na odludziu, więc jeśli kogoś znudzi kontakt z dziką zwierzyną, może spróbować nawiązywania kontaktów międzyludzkich.

Domek „Rączy Jeleń” jest przystosowany do przyjęcia siedmiu osób. Jest w pełni wyposażony, oferując pokój z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę i pół poddasze.

Dzieci ucieszy fakt, iż posiadamy świetnie wyposażony plac zabaw. Składa się on z wieży, pomostu, skałki wspinaczkowej dla dzieci, 3-metrowego ślizgu, piaskownicy, dwóch huśtawek oraz liny wspinaczkowej (dysponujemy siodełkiem dla bardzo małych dzieci).

Mamy również kosz do koszykówki oraz siatkę do siatkówki. Po przewieszeniu niżej może posłużyć do badmintona. Uwaga: pole do gry (boisko) nie jest wymiarowe. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego, takiego jak piłki czy paletki.

Domek jest ocieplony i ogrzewany, zapraszamy zatem przez okrągły rok. W Rączym Jeleniu cieplutko Ci będzie nie tylko wiosną i latem, ale również zimą i jesienią. Tak pięknych jesieni, jak są u nas, jeszcze nie przeżyłeś. Wokół lasy mienią się od kolorowych liści. Góry drżą od miłosnych nawoływań jeleni (rykowisko), a tylu grzybów naraz, ile bywa w Lachowicach, to w życiu nie widziałeś!

Zapraszamy również zimą. Nasz domek jest idealnym miejscem na spędzenie zimowych wakacji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domek Rączy Jeleń

location_on Adres:

Lachowice 351, 34-232 Lachowice

woj. Małopolskie, Polska

phone 785087448

phone 698119159

insert_linkdomekraczyjelen.strefa.pl

Ilość miejsc: 7