Home » Agroturystyka » U Izy od: 35zł do: 45zł

U Izy U Izy

Do dyspozycji naszych gości mamy różne rodzaje pokoi, w których mogą zatrzymać się 2, 3 lub 4 osoby. W sumie możemy pomieścić aż 15 osób, dzięki pięciu dostępnym pokojom. Dwa z tych pokoi posiadają prywatne łazienki, a trzy pozostałe mają łazienki na korytarzu.

Nasi goście mają pełny dostęp do wyposażonej kuchni, telewizora, salonu z kominkiem i aneksu kuchennego. Na terenie naszej posesji znajduje się również miejsce na ognisko oraz grill. Mamy także zadaszenie przed domem, które zapewnia schronienie w przypadku deszczu. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw, na którym mogą spędzać swój czas.

Okolica, w której się znajdujemy, oferuje wiele atrakcji. Goście mogą skorzystać z przejażdżki bryczką lub wozami konnymi. Nasze malownicze tereny są idealne do spacerów po lesie lub nordic walkingu. W okresie zimowym organizujemy również kuligi.

Łatwo do nas trafić, ponieważ mamy dogodny dojazd do naszej posesji. Najlepiej kierować się z miejscowości Kartuzy w stronę Mirachowa, a następnie skręcić w miejscowości Prokowo w kierunku Pomieczyńskiej Huty. W samym Prokowie, tuż przed uroczą kapliczką z czerwonej cegły, skręcamy w lewo i po 200 metrach dotrzemy na miejsce. Od Kartuz dzieli nas tylko 9 km.

W okolicy znajduje się także sklep, który jest oddalony o zaledwie 300 metrów. Jezioro z piękną plażą, pomostem i ratownikiem jest natomiast oddalone o zaledwie 2 km.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
U Izy

location_on Adres:

Pomieczyńska Huta - Nowiny 39, 83-305 Pomieczyno

woj. , Polska

phone 586814976

phone 693311995

insert_linkwww.u-izy.pl

Ilość miejsc: 15