Home » Agroturystyka » Baza Wypadowa Hejtus od: 35zł do: 40zł

Baza Wypadowa Hejtus Baza Wypadowa Hejtus

Nasze gospodarstwo jest położone w małej miejscowości Hejtus, w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego na trasie Przodkowo – Wejherowo. Jest to mało znany teren dla turystów, a jest tu wiele lokalnych ciekawostek.

Jesteśmy amatorami aktywnego sposobu życia, lubimy jeździć na rowerach, chodzić z kijami nordic walking i grać w piłkę siatkową, mamy wiele doświadczeń w tej dziedzinie. Nasze umiejętności są podparte zdobytą wiedzą na wielu szkoleniach, kursach, studiach, mamy uprawnienia instruktorów nordic walking, piłki siatkowej. Również dbamy o to, aby goście czuli się u nas bezpiecznie. Gospodarz posiada certyfikat organizatora turystyki wiejskiej i kurs pierwszej pomocy przed medycznej.

W okolicy jest wiele tras nordic walking i szlaków rowerowych wiodących po kaszubskich drogach wśród lasów, jezior i łąk. Można zaplanować wiele ciekawych wycieczek, a i my możemy wam zaoferować nasze propozycje. Wokół naszego gospodarstwa jest wiele jezior: J. Dębice 2,5 km, J. Białe (strzeżone kąpielisko) i J. Czarne 3,5 km, J. Otalżyno 4,0 km. Do lasu jest zaledwie 200 m.

Zapewniamy wiele atrakcji jak i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych gości.

Na naszych gości czeka 16 miejsc noclegowych w agroturystyce w pokojach 2,3,4 osobowych. Do dyspozycji jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon z kominkiem, taras z wyjściem na łąkę. Staramy się zapewnić naszym Gościom miłą i rodzinną atmosferę podczas pobytu.

Posiłki można robić we własnym zakresie lub zamówić u gospodarza.

Produkty na posiłki pochodzą w większości z własnego gospodarstwa.

Samochód można pozostawić na strzeżonym parkingu.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Baza Wypadowa Hejtus

location_on Adres:

ul.Słupia 30C, 83-305 Pomieczyno

woj. , Polska

phone tel. +48 606 902 887, +48 (58) 681 53 06

phone tel. +48 606 902 887, +48 (58) 681 53 06

insert_linkwww.bazawypadowa.pl

Ilość miejsc: 16