Home » Agroturystyka » Strusie Gniazdo od: 30zł do: 70zł

Strusie Gniazdo Strusie Gniazdo

Nasze gospodarstwo znajduje się w odległości około 10 km od zabytkowego miasta Kwidzyn, gdzie można podziwiać starą katedrę i zamek z czasów krzyżackich. Nasz obiekt jest usytuowany w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczony lasami i polami, z dala od ruchliwej drogi. W okolicy jest także wiele jezior różnej wielkości, z najbliższym, z plażą i pomostem, oddalonym o około 500 m od gospodarstwa.

Inne jeziora można zwiedzić podczas wycieczki rowerowej, ciesząc się jednocześnie pięknymi widokami polskiej wsi. W pobliskiej wiosce znajduje się stadnina koni i kort tenisowy. Pod Kwidzynem można również skorzystać z przygotowanej ścieżki fauny i flory. Nasz obiekt może również służyć jako baza wypadowa do Malborka (ok. 50 km), Grudziądza (ok. 35 km) oraz nad morze (ok. 70-80 km).

Oferujemy naszym gościom wiele udogodnień, takich jak pokoje 4-osobowe z łazienką, parking, pełne wyżywienie przygotowywane według tradycyjnych przepisów kuchni polskiej, miejsce na ognisko lub grilla, miejsce do zabaw dla dzieci, badminton, piłka siatkowa, rowery. Ponadto, istnieje możliwość zakupu i spożycia świeżego mleka koziego, serów i jaj, a także mięsa strusiego i jaj strusich. Goście mogą również zapoznać się z różnymi gatunkami ptaków domowych i zwierzątami hodowlanymi, takimi jak osioł, kozy, pawie, bażanty i liczne ptaki ozdobne.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Strusie Gniazdo

location_on Adres:

Wandowo 55, 82-520 Gardeja

woj. Pomorskie, Polska

phone 552752832

phone 604575301

insert_linkwww.strusiegniazdo.com

Ilość miejsc: 12