Home » Pensjonaty » Pensjonat Miłosna od: 210zł do: 260zł

Pensjonat Miłosna Pensjonat Miłosna

Pensjonat Miłosna to uroczy dworek o stuletniej historii. Początkowo był rezydencją dyrektora pobliskiego stada ogierów, a w latach dziewięćdziesiątych XX wieku został przekształcony w hotel i restaurację. Położony zaledwie 3 kilometry od centrum Kwidzyna, w lesie z dala od miejskiego zgiełku, jest uważany za najbardziej urokliwe miejsce w okolicy. Pensjonat łączy w sobie cechy funkcjonalnego hotelu i idealnego miejsca do organizacji spotkań firmowych i towarzyskich.

Posiadamy 13 pokoi z łazienkami, telewizorami i telefonami. Goście mają do dyspozycji dwie sale restauracyjne na parterze oraz salę konferencyjną na piętrze. Można również skorzystać z naszej sali bilardowej. Organizujemy różnego rodzaju spotkania zarówno w naszych urokliwych wnętrzach, jak i w malowniczej okolicy pensjonatu. Zapraszamy na przejażdżki konne, bryczkami oraz zimowe kuligi z ogniskiem, grzańcem i pieczonym dzikiem.

Oferujemy także rowery i organizujemy spływy kajakowe po rzece Liwie. Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc w regionie, które organizują spływy Królową Polskich Rzek – Wisłą. To doskonała okazja do spotkań towarzyskich i imprez integracyjnych. Po biesiadzie przy ognisku lub grillu na pewno zostaną w pamięci na długo.

Posiadamy 1 pokój jednoosobowy, 10 pokoi dwuosobowych i 2 pokoje trzyosobowe. Na parterze znajdują się dwie sale restauracyjne, które pomieszczą około 70 osób. Sala konferencyjna na piętrze może pomieścić około 25 osób. Mamy również dwa namioty, które są idealne do organizacji imprez plenerowych. Cały obiekt jest objęty zasięgiem bezprzewodowego Internetu.

Serdecznie polecamy dania naszej kuchni, która przygotowuje potrawy kuchni staropolskiej, polskiej, europejskiej i światowej. W naszym menu znajdują się potrawy z różnych rodzajów mięs, włączając mięsa egzotyczne. Specjalizujemy się również w potrawach z owoców morza, co czyni nas wyjątkowymi w Kwidzynie i okolicy. Co czwartek i piątek serwujemy świeże ostrygi. Na życzenie przygotujemy również sushi i inne potrawy japońskie. Jesteśmy w stanie na specjalne zamówienie przygotować praktycznie każdą potrawę z różnych regionów świata.

Organizujemy różnego rodzaju spotkania rodzinne, towarzyskie i firmowe, takie jak chrzciny, komunie, wesela, imieniny, urodziny, spotkania klasowe, rocznice, szkolenia, bankiety, kolacje itp. Zawsze staramy się sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Liczne grono zadowolonych gości jest dla nas najlepszą reklamą.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Miłosna

location_on Adres:

ul. Miłosna 2, 82-500 Kwidzyn

woj. Pomorskie, Polska

phone 552794052

phone 552794052

insert_linkwww.milosna.pl

Ilość miejsc: 27