Home » Wille » Stary Dom Zdrojowy od: 80zł do: 115zł

Stary Dom Zdrojowy Stary Dom Zdrojowy

Wysowa Zdrój nie wymaga rekomendacji. Nie musi konkurować ze znanymi uzdrowiskami europejskimi. Istnieje poza wszelką konkurencją.

Aby docenić jej naturę i rozkoszować się pięknem, trzeba spędzić wakacje, weekend czy choćby jeden dzień w Starym Domu Zdrojowym. W domu cichym, spokojnym i przyjaznym.

I choć Stary Dom Zdrojowy ma już sto lat, w rękach naszej rodziny pozostaje od 2007 r. W wyniku wielu prac stworzyliśmy wygodny obiekt o unikalnym klimacie, który jako jedyny w okolicy wpisuje się w beskidzki krajobraz i uzdrowiskową architekturę.

Stary Dom Zdrojowy to odpowiednie miejsce dla tych, którzy chcą spędzić urlop aktywnie, zwiedzając uznane zabytki architektury drewnianej i kultury łemkowskiej, a także jeżdżąc na rowerze, spacerując po beskidzkich szlakach, nie wspominając o cudownych wyprawach do lasu na grzyby.

Nasz dom zapewnia wszystko, co jest potrzebne, aby doskonale wypocząć – ciszę, nastrój i wygodę.

W restauracji proponujemy galicyjskie specjały przygotowywane z najświeższych produktów, pochodzących z zaprzyjaźnionych okolicznych gospodarstw. A kawiarniane słodkości przygotowujemy z największą pieczołowitością i oddaniem wg najlepszych rodzinnych receptur.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Stary Dom Zdrojowy

location_on Adres:

Wysowa 12, 38-316 Wysowa-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 183532171

phone 509249716

insert_linkwww.wysowa.com.pl

Ilość miejsc: 12