Home » Sanatoria » Ośrodek Biawena od: 82zł do: 248zł

Ośrodek Biawena Ośrodek Biawena

Jesteśmy firmą, która powstała poprzez przekształcenie Przedsiębiorstwa Państwowego „Uzdrowisko Wysowa”, które istnieje od 1959 roku. Nasza główna działalność to prowadzenie leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacji, a także produkcja wód mineralnych.

Ośrodek Biawena posiada 195 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, studiach 2+2, studiach 1+1 oraz apartamentach. Wszystkie pokoje są wyposażone w pełne węzły sanitarnie, telewizory i balkony. Na terenie Sanatorium znajduje się również Oddział Diabetologiczny.

Dla naszych gości dostępne są różne udogodnienia, takie jak sale telewizyjne, świetlica, kawiarnia, bilard, biblioteka, wypożyczalnia rowerów, kawiarenka internetowa, miejsce na ognisko, grill na tarasie oraz boisko do siatkówki.

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym leczenie sanatoryjne, wczasy lecznicze i wypoczynkowe, aktywny wypoczynek, zimowiska, zielone szkoły, turnusy rehabilitacyjne, turnusy dla emerytów i rencistów. Dodatkowo świadczymy usługi laboratoryjne. Na terenie Uzdrowiska znajduje się również Jaskinia Solna.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Biawena

location_on Adres:

Wysowa-Zdrój 149, 38-316 Wysowa-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 183532096

phone 882070103

insert_linkwww.uzdrowisko-wysowa.pl

Ilość miejsc: 195