Home » Agroturystyka » Stajnia Mandra od: 50zł do: 70zł

Stajnia Mandra Stajnia Mandra

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Mandra położone jest w otulinie Puszczy Kampinoskiej i bezpośrednio przylega do granic puszczy. Gospodarstwo leży 35 km od Warszawy w otoczeniu przyrody i z dala od sąsiadów. Wokół domu i najbliższym otoczeniu królują stare ponad stuletnie drzewa, w szczególności olbrzymie dęby i lipy.

Ze względu na sąsiedztwo Puszczy można można u nas zobaczyć różne gatunki zwierząt zamieszkujących Puszczę takich jak: zające, lisy, dziki, łosie, sarny, borsuki, bobra, a nawet rysia, który przywędrował do nas na podwórko pewnego zimowgo wieczoru. Można u nas również zobaczyć wile gatunków ptaków z czarnym bocianem włącznie. Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się ekologiczny sad jabłkowy, mamy własne warzywa. Domowe posiłki oferowane w gospodarstwie są więc ekologiczne, a produkty pochodzą z własnego ogródka.

Zapewniamy spokój i wypoczynek dla całych rodzin, spokojne i kameralne miejsce dla zakochanych na romantyczny weekend oraz idealne miejsce dla aktywnych i zapracowanych, chcących skorzystać z wypoczynku blisko Warszawy. Organizujemy także wycieczki dla szkół, zielone szkoły, wszelkiego rodzaju warsztaty tematyczne, oferujemy możliwość przeprowadzenia na naszym terenie lekcji i zajęć pozaszkolnych.

Ze względu na piękne położenie i okoliczności przyrody zachęcamy do organizacji imprez okolicznościowych takich jak konferencje, szkolenia, wieczorki panieńskie, wieczorki kawalerskie, plenery malarskie, sylwestry ,imprezy okolicznościowe, rocznice, ogniska, grille dla dużych i małych grup.

Do dyspozycji gości oddajemy 6 pokoi z łazienkami, razem 14 miejsc noclegowych, aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchnię gazową, mikrofalówkę, czajnik, garnki i naczynia potrzebne do samodzielnego przygotowania posiłków, jadalnię z miejscem na wypoczynek, telewizor i dvd. Oprócz tego pomieszczenia proponujemy Państwu oddzielny budynek z kuchnią, salą do organizowania imprez z kominkiem i dużą wiatą. Na zewnątrz można zrobić ognisko lub grilla.

Zapewniamy spokój i wypoczynek dla całych rodzin, spokojne i kameralne miejsce dla zakochanych na romantyczny weekend oraz idealne miejsce dla aktywnych i zapracowanych, chcących skorzystać z wypoczynku blisko Warszawy. Na terenie ośrodka oferujemy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Nasz ośrodek czynny jest cały rok toteż zachęcamy do aktywności zarówno latem jak i zimą. Ze względu na wyjątkowe ukształtowanie terenu proponujemy latem zabranie ze sobą rowerów i przejażdżki po okolicy lub Puszczy, zimą natomiast biegówki, sanki lub łyżwy.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Stajnia Mandra

location_on Adres:

Korfowe 8, 05-084 Leszno

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 604 535 261, +48 602 501 628

phone tel. +48 604 535 261, +48 602 501 628

insert_linkwww.stajniamandra.pl

Ilość miejsc: 16