Home » Agroturystyka » Otulina od: 40zł do: 50zł

Otulina Otulina

Na skraju Puszczy Kampinoskiej znajduje się niezwykłe miejsce, które zachwyca swoim urokiem i niepowtarzalnością. Otulina, bo tak nazywa się to miejsce, jest oddalona jedynie o 45 kilometrów od Warszawy i 10 kilometrów od Sochaczewa. To oznacza, że w ciągu niecałej godziny można przenieść się z wielkiego miasta do pięknego krajobrazu lasów i pól mazowieckich. W okolicy znajdują się również atrakcje turystyczne, takie jak Żelazowa Wola (ok. 6 km) i Brochów (ok. 10 km).

Jeśli szukasz miejsca na szkolenia, spotkania biznesowe lub imprezy okolicznościowe, w „Otulinie” znajdziesz odpowiednie warunki. Oferujemy również wygodne pokoje z łazienkami dla osób pragnących przenocować. Jeśli potrzebujesz transportu, możemy również o to zadbać. Dodatkowo, nasza obsługa mówi po angielsku, więc nie będzie żadnych problemów z komunikacją.

„Otulina” to idealne miejsce do zorganizowania niezapomnianej imprezy okolicznościowej, firmowego spotkania lub szkolenia. Ciepłe wnętrze domu zachęca do intymnych obiadów i kolacji oraz długich dyskusji przy kominku.

Jeśli potrzebujesz przenocować, mamy do dyspozycji skromną bazę noclegową z 14 miejscami. Należy jednak pamiętać, że nasza oferta nie obejmuje indywidualnych noclegów. Możliwe jest jednak wynajęcie całego budynku mieszkalnego wraz z pełnym wyposażeniem.

Nie ważne, jaka jest pora roku – „Otulina” zaprasza przez cały rok.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Otulina

location_on Adres:

Kirsztajnów 1, 05-085 Kampinos

woj. Mazowieckie, Polska

phone 501725747

phone 602150602

insert_linkwww.otulina.com

Ilość miejsc: 14