Home » Schroniska » Schronisko Na Śnieżniku od: 26zł do: 40zł

Schronisko Na Śnieżniku Schronisko Na Śnieżniku

Schronisko na Śnieżniku im. Zbigniewa Fastnachta, położone w samym sercu malowniczych Sudetów Wschodnich, w Masywie Śnieżnika, to wymarzone miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Urok Masywu Śnieżnika i jego tajemniczość zapewnią niezapomniane wrażenia.

Rejon schroniska NA ŚNIEŻNKU oferuje doskonałe warunki do uprawiania turystyki górskiej, pieszej, narciarskiej i rowerowej. Turyści odwiedzający Masyw Śnieżnika mają do dyspozycji kilka tras rowerowych oraz liczne znakowane szlaki turystyczne.

Z racji swojego położenia oraz specyficznego mikroklimatu są tu idealne warunki do uprawiania narciarstwa biegowego i ski-tourowego. Na terenie Masywu Śnieżnika działa całoroczna stacja górskiego ochotniczego pogotowia ratunkowego GOPR, zapewniając turystom profesjonalną opiekę medyczną. Przestrzeń wokół schroniska umożliwia spokojny lub aktywny wypoczynek, organizację imprez na świeżym powietrzu.

OFERUJEMY doskonały wypoczynek w warunkach schroniska górskiego. Posiadamy 58 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 6, 8 i 10 osobowych. Polecamy smaczną domową kuchnię (śląską i staropolską), specjalnością są naleśniki z jagodami i szarlotka (jagodowo – jabłkowa).

Zimą mamy możliwość organizacji WYPRAWY SKUTERAMI zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych. Latem proponujemy WYPRAWY SAMOCHODAMI TERENOWYMI 4 X 4 po Masywie Śnieżnika (Śnieżnik, Maria Śnieżna, Czarna Góra). Nasze góry to także idealna okolica dla zbieraczy jagód, grzybów i minerałów.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Schronisko Na Śnieżniku

location_on Adres:

Międzygórze, 57-514 Międzygórze

woj. , Polska

phone 748135130

phone 501631134

insert_linkwww.schroniskonasniezniku.pl

Ilość miejsc: 58