Home » Pensjonaty » Pensjonat Restauracja Alpejski Dwór od: 85zł do: 110zł

Pensjonat Restauracja Alpejski Dwór Pensjonat Restauracja Alpejski Dwór

Kameralna restauracja, wyborne potrawy i przednie trunki. Udany mariaż tradycji i kucharskiego kunsztu. Urocze pokoje z kojącymi widokami za oknem, wyposażone w internet i telewizję. Wygodne łóżka i piękna pościel to dobry, spokojny sen.

Wiele serca włóżyliśmy w to, by Alpejski Dwór urządzić ze smakiem. Jednak miejscem, gdzie o smak dbamy najbardziej, jest nasza kuchnia. Podajemy przyrządzone w nowoczesnym piecu konwekcyjnym świeże posiłki pozbawione sztucznych dodatków smakowych.

Wszystkie pokoje w Alpejskim Dworze urządziliśmy w tym samym stylu i standardzie, ze szczególną dbałością o zapewnienie gościom komfortu spania. Zdrowy, krzepiący sen to jeden z najważniejszych warunków udanego wypoczynku.

Przywiązaliśmy dużą wagę do komfortu spania, dlatego w każdym pokoju znajdują się wygodne drewniane łóżka, ortopedyczne, komfortowe materace, przyjemne w dotyku poduszki, kołdry oraz bawełniana pachnąca pościel i ręczniki.

Każdy pokój ma swoją łazienkę, TV, połączenie z Wi-Fi. Na ścianach znajdują się prace wyjątkowej artystki przedstawiające najciekawsze miejsca i architekturę Miedzygórza.

Dobrze jest po dniu pełnym wrażeń i aktywności należycie się zregenerować. Znakomicie pomoże w tym nasza bania, czyli odmiana łaźni pochodząca z terenów Rosji. Kto używał ten wie, kto nie używał – koniecznie powinien spróbować.

Nasza okolica to również raj dla miłośników Nordic Walking. Z roku na rok przybywa na szlakach i leśnych drogach miłośników maszerowania z kijkami. Można się w nie wyposażyć na miejscu w Alpejskim Dworze.

Miłośnicy rowerów górskich zgodnie twierdzą, że Międzygórze i Masyw Śnieżnika to świetny teren do uprawiania tego sportu. Zachęcamy do tego również gości Alpejskiego Dworu. Kto chce spróbować – może wypożyczyć rower u nas.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Restauracja Alpejski Dwór

location_on Adres:

ul. Sanatoryjna 13, 57-514 Międzygórze

woj. , Polska

phone 748136321

phone 505280324

insert_linkwww.alpejskidwor.pl

Ilość miejsc: 30