Home » Schroniska » Schronisko Młodzieżowe Prudnik od: 27zł do: 60zł

Schronisko Młodzieżowe Prudnik Schronisko Młodzieżowe Prudnik

Naszym celem jest upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki poprzez zapewnienie wygodnej, taniej i bezpiecznej bazy noclegowej dla dzieci, młodzieży oraz wszystkich osób akceptujących reguły schroniska. Pragniemy umożliwić odkrywanie dziedzictwa kulturowego miasta Prudnik i piękna naszego regionu. Stawiamy sobie za zadanie ciągłe doskonalenie naszych usług, aby spełnić oczekiwania i zapewnić zadowolenie naszych gości.

Nasze schronisko jest nowoczesnym obiektem wolnostojącym o czterech kondygnacjach. Położone niedaleko centrum Prudnika, zapewnia przyjemnie zagospodarowany ośrodek z miłą atmosferą. Dysponujemy 65 miejscami noclegowymi, z możliwością dostawek w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych.

Nasze apartamenty są wyposażone w pokój z aneksem kuchennym, łazienkę oraz sypialnię. Sypialnia zawiera łóżko dwuosobowe, stolik nocny, szafę ubraniową oraz telewizor. Pokój z aneksem kuchennym posiada komplet wypoczynkowy z lodówką. Łazienka jest wyposażona w kabinę prysznicową, toaletę i umywalkę. Pozostałe pokoje są wyposażone w jednoosobowe tapczany, szafy ubraniowe, stoliki nocne, stół i krzesła, a także łazienki z umywalką, toaletą i kabiną natryskową. Dodatkowo, w 6 pokojach dwuosobowych znajduje się telewizor. Zapewniamy naszym gościom stały dostęp do internetu (WiFi).

W naszym schronisku można organizować zajęcia świetlicowe, korzystając z posiadanego przez nas sprzętu audio-wideo oraz gier planszowych. Na życzenie naszych gości, zgłoszone odpowiednio wcześniej, jesteśmy w stanie zorganizować pogadanki z zakresu turystyki i rekreacji, a także inne zajęcia według sugestii organizatora. Chętnie pomożemy naszym gościom zorganizować zwiedzanie Gór Opawskich, Prudnika i okolic, a także przedstawimy propozycje wycieczek jednodniowych i kilkudniowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego schroniska!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Schronisko Młodzieżowe Prudnik

location_on Adres:

uL. Dąbrowskiego 26, 48-200 Prudnik

woj. Opolskie, Polska

phone 778870200

phone 778870201

insert_linkwww.schroniskomlodziezowe.prudnik.pl

Ilość miejsc: 110