Home » Agroturystyka » Agroturystyka Złoty Potok od: 40zł do: 60zł

Agroturystyka Złoty Potok Agroturystyka Złoty Potok

Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „Złoty Potok” położonego w miejscowości Łąka Prudnicka – u podnóża Gór Opawskich (Sudety) w otulinie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie, nad rzeką Złoty Potok.

Do dyspozycji Gości są dwa komfortowe apartamenty i jeden pokój 3-osobowy (w sumie 14 miejsc noclegowych). W każdym znajduje się telewizor, radio, łazienka oraz wyposażony aneks kuchenny. Posiadamy również salę biesiadną, tenis stołowy, mini kawiarenkę z kinem domowym (i projektorem HD), małą i dużą wiatę grillową, miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci. Nasze gospodarstwo stanowi połączenie komfortowego wypoczynku z możliwością obcowania z przyrodą. Z posesji rozciąga się malowniczy widok pól, łąk, lasu i gór zachęcający do wycieczek. Dla miłośników jazdy konnej w pobliskim Chocimiu jest Stadnina Koni z hipodromem i krytą ujeżdżalnią, a w odległości 500m gospodarstwo agroturystyczne z możliwością nauki jazdy konnej. Zieleń, świeże powietrze i wspaniały mikroklimat pozwolą Państwu zregenerować siły. Dużo atrakcyjnych miejsc po stronie polskiej i czeskiej umożliwi interesujące spędzenie czasu. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nowa jakość w polskiej agroturystyce.

Konferencje i Szkolenia

Nasze gospodarstwo wyposażone jest w niezbędny sprzęt do organizacji szkoleń i konferencji – ekran, projektor HD, flipchart. Posiadamy dwie sale – biesiadną i konferencyjną. W ramach turystyki biznesowej organizujemy szkolenia i konferencje do 20 osób.

Sezon zimowy

Najbliższy wyciąg narciarski w Jarnołtówku jest oddalony 6 km od naszego obiektu, natomiast już w odl. 10 km zaczynają się czeskie Jeseniki z pierwszym ośrodkiem narciarskim Zlate Hory. Na 1350-metrowej trasie można tam jeździć od godz. 9:00 do 21:00. Dalej znajdują się inne ośrodki (m.in. Ramzova, Cervenohorskie Sedlo, Mala Moravka – Karlov, Praded – Ovcarna). W sumie jesenickie ośrodki narciarskie liczą ponad 60 km tras zjazdowych i ponad 80 wyciągów.

Atrakcje turystyczne w pobliżu:

– Park Krajobrazowy „Góry Opawskie” – nasz obiekt zlokalizowany jest na szlaku turystycznym PTTK Sudety Wschodnie, a z posesji rozciąga się widok na najwyższy szczyt Gór Opawskich – Biskupią Kopę.
– Biskupia Kopa (890 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Gór Opawskich z wieżą widokową
– Sanktuarium św. Józefa w Prudniku Lesie (miejsce internowania Prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego)
– Zamek w Mosznej – jedyny taki obiekt na Śląsku Opolskim. Architektoniczny kolos: 63 tys. m3 kubatury, 7 tys. m2 powierzchni, 365 pomieszczeń, 99 wież i wieżyczek.
– Nysa – czyli „Śląski Rzym”. To jedno z najstarszych miast śląskich. Prawdopodobnie już w X wieku istniała tu osada. W pobliżu Nysy znajdują się Jezioro Nyskie (zwane także Jeziorem Głębinowskim), nieco dalej Otmuchowskie.
– Największy w Europie park jurajski znajduje się w Krasiejowie koło Opola (250 modeli dinozaurów).
– Kopalnia złota w Zlatych Horach
– Łowiska pstrągów w Moszczance
– Basen kryty w Jarnołtówku

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Złoty Potok

location_on Adres:

Jana Pawła II 83, 48-200 Prudnik

woj. Opolskie, Polska

phone tel. +48 606 308 228, +48 781 997 554

phone tel. +48 606 308 228, +48 781 997 554

insert_linkwww.agrolux.pl

Ilość miejsc: 14