Home » Sanatoria » Sanatorium Zbyszko od: 70zł do: 175zł

Sanatorium Zbyszko Sanatorium Zbyszko

Sanatorium & Pensjonat Zbyszko jest nowoczesnym, monitorowanym, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych obiektem, oddanym do użytku we wrześniu 2008 roku. Sanatorium składa się z dwóch pensjonatów: „Willa Zbyszko” (powstała na skutek połączenia dwóch starych pensjonatów, po przeprowadzeniu kapitalnego remontu w roku 2006) oraz „Willi Ormuzd” (składającej się z dwóch budynków willi Ormuzd oraz willi Maciej), które dla dobra kuracjuszy w 2010 r. zostały połączone łącznikiem w jeden duży obiekt.

Kompleks położony jest naprzeciwko Parku Zdrojowego w centralnej części miasteczka uzdrowiskowego Busko-Zdrój. Na terenie naszego ośrodka znajduje się nowoczesny zakład przyrodoleczniczy, w którym wykonywane są zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne oraz gabinety masażu klasycznego oraz mechanicznego. Leczymy przede wszystkim choroby narządu ruchu oraz choroby układu krążenia. Ośrodek podłączony jest specjalnym rurociągiem bezpośrednio ze złożami wody siarczkowej – odwiert Las Winiarski.

Sanatorium & Pensjonat Zbyszko oprócz noclegów, leczenia i rehabilitacji oferuje swoim gościom smaczne i tanie całodzienne wyżywienie, serwowane w naszej przytulnej stołówce. Specjalizujemy się w kuchni polskiej z możliwością wyboru posiłków dietetycznych oraz dań dla cukrzyków. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Zbyszko

location_on Adres:

ul. 12-go Stycznia 2, ul. 1-go Maja 6, 28-100 Busko-Zdrój

woj. , Polska

phone 782566303

phone 604606062

insert_linksanatoriumzbyszko.pl

Ilość miejsc: 100