Home » Apartamenty » Apartament u Źródła od: 7200zł

Apartament u Źródła Apartament u Źródła

Do dyspozycji WYNAJMUJĄCEGO pozostaje CAŁY dom. Nie wynajmujemy na mniej niż 5 dni.

Apartamentowa część mieszkalna (65m2) to otwarty salon z jadalnią i w pełni wyposażoną kuchnią, dwoma sypialniami, łazienką i osobnym WC. Aktywni mogą skorzystać z urządzeń fitness oraz wydzielonego klubu ze stołem bilardowym, stołem do tenisa stołowego oraz kącika barowego. Kino domowe można oglądać na ponad 2,5 metrowym ekranie. (Wejście do strefy rozrywki oddzielne, od strony ogrodu)

Ponadto, do dyspozycji naszych gości: internet, zamknięty parking oraz możliwość wypożyczenia rowerów, skorzystanie z sauny.

Wczesny wiosenny pobyt promowany jest kuracją sokiem z brzozy. Unikalny sok pozyskiwany jest dla naszych gości z drzew rosnących w naszym ogrodzie.

Apartament u Źródła to prawdziwie atrakcyjna oferta dla osób, które pragną wypocząć w ciszy, w komfortowych warunkach, na obrzeżach rezerwatu „Zimne Wody” i Szanieckiego Parku Krajobrazowego ale niedaleko od centrum Buska-Zdroju i części sanatoryjnej.

U podnóża pobliskiego wzniesienia (w odległości zaledwie 50 m od domu) z gipsowej skały wypływa lodowata, wysoko zmineralizowana woda – źródło zasilające buskie stawy. Dzikie kaczki, bażanty, zające i sarny są w zasięgu wzroku na co dzień. Spacery po pofałdowanym terenie z unikalną roślinności rezerwatu i ścieżka rowerowa w pobliżu dopełniają ofertę na aktywny i czynny wypoczynek.

Luksusowy apartament, swoim wyposażeniem, różnorodnym oświetleniem oraz wystrojem zadowoli nawet wyjątkowo wymagających gości. Duże okna balkonowe skierowane są z sypialni na słoneczne południe z pięknym ogrodem, basenem ogrodowym skąd dochodzi kojący szum wody z kaskad i fontanny. Piękny i zadbany ogród na ponad 2000 m2 gwarantuje dostęp do kilku uroczych zakątków, gdzie można leniuchować lub czynnie wypoczywać. Altana z grillem, zacienione i słoneczne tereny zielone, ławeczka pod platanem, oczko wodne z ciągiem kaskad wodnych oraz meble ogrodowe, leżaki i hamak czekają…

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartament u Źródła

location_on Adres:

ul. Źródlana 6a, 28-100 Busko-Zdrój

woj. , Polska

phone 413781366

phone 502786363

insert_linkwww.apartamentuzrodla.pl

Ilość miejsc: max 6 osób