Home » Sanatoria » Sanatorium Wistom od: 80zł do: 360zł

Sanatorium Wistom Sanatorium Wistom

Zapraszamy Państwa serdecznie nad polskie morze. Sanatorium Wistom położone jest bezpośrednio przy nadmorskim parku w części uzdrowiskowej miasta Kołobrzeg. Odległość zaledwie 50 m od promenady nadmorskiej oraz 100 m od morza stanowi doskonałą zachętę do spacerów i uprawiania sportów ruchowych.

W razie niepogody zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych wnętrz. Pozostawiamy do Państwa dyspozycji różnorodne udogodnienia, takie jak basen z jacuzzi, łaźnia sucha i mokra, centrum rehabilitacji, siłownie, sale fitness, ping-pong i bilard, kawiarnie oraz sale taneczne. Bez względu na pogodę, zawsze znajdziecie Państwo coś interesującego do zrobienia i relaksu.

Nasze sanatorium jest idealnym miejscem dla osób pragnących wypoczynku i regeneracji. Oferujemy różnorodne zabiegi spa i wellness, które pomogą Państwu odzyskać równowagę i energię. Nasi wykwalifikowani terapeuci i personel zadbają o Państwa komfort i dobre samopoczucie.

Ponadto, nasze sanatorium jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W pobliżu znajdują się atrakcje turystyczne, takie jak piękne plaże, zabytki, restauracje i sklepy. Zapewniamy także organizację wycieczek i atrakcji dla naszych gości.

Serdecznie zapraszamy do Sanatorium Wistom, gdzie czeka na Państwa niezapomniany wypoczynek nad polskim morzem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Wistom

location_on Adres:

ul. W. Sikorskiego 10, 78-100 Kołobrzeg

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943544269

phone 943522315

insert_linkwww.wistom.kolobrzeg.pl

Ilość miejsc: 200