Home » Apartamenty » Apartamenty SPA – Promenada Kołobrzeg od: 90zł do: 350zł

Apartamenty SPA – Promenada Kołobrzeg Apartamenty SPA – Promenada Kołobrzeg

Proponujemy Państwu nowoczesne apartamenty położone w obiektach hotelowo-apartamentowych, które znajdują się w pełnej zieleni strefie uzdrowiskowej kołobrzeskiego parku nadmorskiego. Naszym Gościom oferujemy komfortowe, nowocześnie wyposażone pokoje i apartamenty, zapewniające idealne warunki do wypoczynku. W obiektach znajdują się również restauracje, drink bary oraz pokoje zabaw dla dzieci.

W hotelowej strefie Spa&Wellness mają Państwo możliwość skorzystania z różnych rytuałów na ciało, takich jak peelingi, masaże czy enzymatyczne maski. Ponadto, dostępny jest basen z podgrzewaną wodą, kaskadami i gejzerami wodnymi oraz jacuzzi.

Oprócz tego, oferujemy również samodzielne apartamenty 1, 2 i 3 pokojowe, które znajdują się w porcie, zaledwie 100 metrów od morza i kołobrzeskiej promenady. Ich znakomita lokalizacja, zaledwie 1000 metrów od centrum miasta i 500 metrów od mola, sprawia, że są one doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się bliskością wielu restauracji i innych atrakcji. Każdy apartament jest wyposażony w aneks kuchenny oraz łazienkę, a także ma swój własny niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy do Kołobrzegu, gdzie można zadbać o zdrowie i wypocząć!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty SPA – Promenada Kołobrzeg

location_on Adres:

ul. Kościuszki 16, 78-100 Kołobrzeg

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 609555491

phone 601696683

insert_linkpromenada.kolobrzeg.pl

Ilość miejsc: 40