Home » Sanatoria » Sanatorium Wisła od: 80zł do: 180zł

Sanatorium Wisła Sanatorium Wisła

Malowniczo usytuowane na jednym z Iwonickich wzgórz, Sanatorium Wisła jest najwyżej położonym sanatorium w Iwoniczu. Otoczone lasami, które oferują łatwe trasy spacerowe i szlaki turystyczne, stwarza idealne warunki do rehabilitacji, wypoczynku i rekreacji.

Sanatorium specjalizuje się w leczeniu różnych schorzeń, takich jak dysfunkcja narządu ruchu, schorzenia reumatologiczne, schorzenia układu krążenia, schorzenia neurologiczne, schorzenia układu pokarmowego oraz schorzenia układu oddechowego. Ponadto, sanatorium prowadzi leczenie oparte na diecie optymalnej dr. Jana Kwaśniewskiego.

Sanatorium posiada bazę zabiegową oraz stołówkę bezpośrednio w obiekcie, a także wszystkie niezbędne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak podjazdy, winda i ogólnodostępna łazienka.

Dodatkowo, sanatorium organizuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem ze środków PFRON na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turnusów OR/18/0017/13 oraz wpisu do Rejestru Ośrodków nr OD/18/0021/13.

Goście mają do dyspozycji różne udogodnienia, takie jak sauna, jacuzzi, bilard, biblioteka, kort tenisowy, wyciąg narciarski oraz dozorowany parking.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Wisła

location_on Adres:

ul. Ks. Rąba 24, 38-440 Iwonicz-Zdrój

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134311940

phone 134311888

insert_linkwww.sanatoriumiwonicz.pl

Ilość miejsc: 130