Home » Sanatoria » Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus od: 25zł do: 90zł

Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus

Sanatorium Uzdrowiskowe „WIARUS” położone jest w sąsiedztwie Doliny Popradu w uzdrowiskowej części Muszyny – Złockiem. Występujące tu liczne źródła wód mineralnych oraz łagodny podgórski klimat stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku, rehabilitacji i leczenia uzdrowiskowego. Obiekt położony na terenie płaskim, otoczony łagodnymi zalesionymi wzniesieniami. Teren przyjazny do spacerów i turystyki górskiej.

„Wiarus” to czterokondygnacyjny budynek z windą, mieszczący bazę hotelową, żywieniową oraz rehabilitacyjno-leczniczą i rozrywkową. Posiada łącznie 148 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3-osobowych oraz dwupokojowych apartamentach. Wszystkie pokoje z balkonami, słoneczne i pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt dostępny jest dla osób mniej sprawnych ruchowo.

Serwujemy posiłki z własnej kuchni z uwzględnieniem żywienia dietetycznego. Do dyspozycji wypoczywających na miejscu również kawiarnia, biblioteka, tenis stołowy oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Leczenie i rehabilitacja prowadzona jest z wykorzystaniem bogactw naturalnych /borowiny, wody mineralne, sole lecznicze/ przez wysoko kwalifikowaną i doświadczoną kadrę medyczną. Na miejscu pijalnia leczniczej wody mineralnej Złockie 8.

Ogółem wykonywanych jest tu 30 różnego rodzaju zabiegów leczniczych (wykaz zabiegów) wraz z pełną rehabilitacją ruchową. Naszym gościom zapewniamy całodobową opiekę medyczną.

Przy ośrodku z dala od ulicznego hałasu bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz boiska do siatkówki i kometki. Na ogrodzonym terenie ośrodka parking dla samochodów.
W pobliskiej okolicy możliwość grillowania, ognisk, przejażdżek konnych. Kryty basen w odległości 200 m od ośrodka. Zimą, korzystając z oddalonego o 2 km wyciągu narciarskiego „Dwie Doliny” możliwość szusowania na nartach na stokach Szczawnika i Wierchomli oraz jazdy na łyżwach na lodowisku w Muszynie-Zapopradziu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a ich wysoką jakość gwarantuje zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz ISO 22000:2005 w tym zasady HACCP.

Zapraszamy na wypoczynek i po zdrowie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus

location_on Adres:

Złockie 79, 33-370 Muszyna

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 471 42 81 do 83

phone tel. +48 (18) 471 42 81 do 83

insert_linkwww.sanatorium-wiarus.pl

Ilość miejsc: 148