Home » Sanatoria » Gwiazda Gór od: 60zł do: 80zł

Gwiazda Gór Gwiazda Gór

Ośrodek położony jest w malowniczej uzdrowiskowej miejscowości Muszyna. Oferuje 198 miejsc hotelowych, w tym pokoje 2 i 3 osobowe oraz pokoje typu studio (2+2). Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny. Goście mogą również skorzystać z smacznych tradycyjnych domowych posiłków oraz dań dietetycznych. Ośrodek posiada również kompleks zabiegowy z opieką medyczną, basen kryty, siłownię, bilard, salę konferencyjno-rozrywkową oraz pijalnię wód mineralnych.

Ośrodek organizuje różnego rodzaju turnusy sanatoryjne, wczasy lecznicze i wypoczynkowe, białe i zielone szkoły, obozy sportowe, szkolenia i kursy-konferencje, imprezy okolicznościowe, wycieczki piesze i autokarowe (w tym na Słowację), kuligi, przejażdżki dorożkami, ogniska, wieczorki taneczne, dyskoteki i dancingi. Ceny za pobyt wynoszą 65 zł za osobodzień w pokoju 2 osobowym i 60 zł za osobodzień w pokoju typu studio. Dzieci do lat 3 mają pobyt gratis, a dzieci do lat 8 płacą 50% ceny.

W ośrodku dostępne są różnorodne zabiegi, takie jak kąpiele i zawijania borowinowe, kąpiele mineralne i perełkowe, masaż klasyczny, zabiegi z zakresu fizykoterapii, inhalacje, masaże wodne, gimnastyka i rehabilitacja ruchowa, oraz wiele innych. Ośrodek posiada aktualne wpisy do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne. Przyjmuje również gości ze zwierzętami, takimi jak psy i koty. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gwiazda Gór

location_on Adres:

Złockie 110, 33-370 Muszyna

woj. Małopolskie, Polska

phone 184714185

phone 184714185

Ilość miejsc: 198