Home » Sanatoria » Sanatorium Uzdrowiskowe Sanvit od: 84zł do: 168zł

Sanatorium Uzdrowiskowe Sanvit Sanatorium Uzdrowiskowe Sanvit

Serdecznie zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego „SANVIT” położonego ok. 200m do tężni. Nasz obiekt to 3 piętrowy budynek, wokół którego rozciąga się duży park. Teren jest ogrodzony, co gwarantuje spokojny i bezpieczny wypoczynek.

Bogata oferta naszego Sanatorium adresowana jest w takim samym stopniu do pokolenia dziadków, rodziców jak i wnuków. Dokonujemy wielu starań aby pobyt u nas był dla wszystkich bardzo atrakcyjny.

W ośrodku oferujemy Państwu miejsca w pokojach 1,2,3,4 – osobowych z łazienkami i balkonami o różnych standardach. Wygodnie pokoje (wyposażone: telewizor, telefon, łazienka, balkon), przestronna jadalnia oraz funkcjonalne pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym pozwalają wypocząć w komfortowych warunkach.

Do dyspozycji naszych Gości: biblioteka, bilard, sauna, basen solankowy, solarium, parking, TV SAT, kawiarnia.

Oprócz zajęć rehabilitacyjnych pod okiem instruktora proponujemy zajęcia relaksacyjne np.: sauna w połączeniu z kąpielą w basenie sprawia doskonałą okazję do zregenerowania sił i walki ze stresem.

Proponujemy także szeroki wachlarz imprez rozrywkowych: ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorki taneczne przy zespole muzycznym, przejazdy tramwajem konnym, zwiedzanie cerkwi i warzelni soli, biesiady przy ognisku i akordeonie, pogadanki zdrowotne i prelekcje medyczne.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Uzdrowiskowe Sanvit

location_on Adres:

ul. Staszica 8, 87-720 Ciechocinek

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542834281

phone 542836825

insert_linkwww.sanvit.eu

Ilość miejsc: 176