Home » Hotele » Hotel Villa P’alinka od: 150zł do: 260zł

Hotel Villa P’alinka Hotel Villa P’alinka

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do całkowicie nowego, oddanego do użytku jesienią 2008 roku, obiektu hotelowego zlokalizowanego w samym sercu perły polskich uzdrowisk – miasta Ciechocinek.

Hotel Villa P’alinka znajduje się naprzeciwko słynnej fontanny solankowej „Grzybek”, w ścisłym centrum Ciechocinka, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i skweru słynnego deptaka z ozdobnymi kobiercami kwiatowymi. Ciechocińskie Tężnie znadują się w odległości 200 metrów.

Elegancja i położenie hotelu oferuje połączenie nowoczesnej architektury z domową atmosferą.

Oferujemy Państwu 16 pokoi wykończonych w bardzo wysokim standardzie oraz miłym, profesjonalnym personelem. W naszym hotelu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, by umożliwić wygodne zwiedzanie Ciechocinka i okolic. Dodatkowo, nasz hotel oferuje również usługi spa, gdzie można zrelaksować się i odprężyć. Można również skorzystać z naszej restauracji, która serwuje pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Zapewniamy również bezpłatny parking dla naszych gości.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Villa P’alinka, gdzie zapewniamy komfortowy i luksusowy pobyt w malowniczym Ciechocinku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Villa P’alinka

location_on Adres:

ul. Zdrojowa 2a, 87-720 Ciechocinek

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542836880

phone 542836880

insert_linkwww.villapalinka.pl

Ilość miejsc: 30