Home » Sanatoria » Sanatorium Nad Kryniczanką od: 55zł do: 100zł

Sanatorium Nad Kryniczanką Sanatorium Nad Kryniczanką

SANATORIUM NAD KRYNICZANKĄ jest specjalizuje się w leczeniu uzdrowiskowym i rehabilitacji. Położone w malowniczej okolicy, sanatorium oferuje piękne widoki i liczne atrakcje turystyczne. Goście mają tu również doskonałe warunki do uprawiania sportu, turystyki i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kompleks sanatoryjny składa się z dwóch pawilonów połączonych łącznikiem. Posiadamy 170 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych, wyposażonych w pełny węzeł sanitarny, telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Na terenie kompleksu znajdują się również miejsca parkingowe dla gości.

Głównym celem Sanatorium jest organizowanie i prowadzenie leczenia, rehabilitacji i profilaktyki dostosowanej do indywidualnych potrzeb zdrowotnych. Zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania, wyżywienia, diagnostykę oraz szeroki zakres zabiegów leczniczych.

Zapraszamy klientów indywidualnych, uczestników turnusów rehabilitacyjnych oraz osoby skierowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ).

Organizujemy warsztaty i turnusy rehabilitacyjno-szkoleniowe. Istnieje również możliwość uczestnictwa w zajęciach z Nordic Walking. Pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego oferujemy pełną gamę zabiegów fizykalnych i hydroterapii. Wszystkie zabiegi są wykonywane po wcześniejszej konsultacji medycznej.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Nad Kryniczanką

location_on Adres:

ul. Ebersa 2–4, 33-380 Krynica-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 184712813

phone 608079230

insert_linkwww.nadkryniczanka.pl

Ilość miejsc: 170