Home » Hotele » mini Hotel Antonieff od: 160zł do: 490zł

mini Hotel Antonieff mini Hotel Antonieff

MiniHotel Antonieff® jest idealnie położony w samym centrum Krynicy Zdrój, uznawanej za perłę polskich uzdrowisk. To miejsce oferuje nie tylko piękne góry, bogactwo wód mineralnych i lokalny mikroklimat, ale także doskonałą infrastrukturę turystyczną i zabiegową. To wszystko sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku, relaksu i kontaktu z naturą.

Krynica Zdrój jest również doskonałym miejscem do uprawiania sportów zimowych, oferującym najlepsze warunki w Polsce. MiniHotel Antonieff® posiada sześć pokoi, które są równie pięknie urządzone na parterze i na piętrze. Mogą one stanowić dwa oddzielne apartamenty. Każdy z pokoi wyposażony jest w trzyosobowy, dwuosobowy lub jednoosobowy pokój, kuchnię, jadalnię, Internet i telewizję satelitarną. Dodatkowo, każdy pokój posiada nowoczesną łazienkę oraz balkon lub taras.

MiniHotel Antonieff® znajduje się w samym centrum Krynicy Zdrój i utrzymany jest w wysokim standardzie turystycznym. Naszym głównym celem jest stworzenie kameralnej atmosfery i komfortowych warunków, sprzyjających zarówno wypoczynkowi, jak i aktywnej pracy. Oferujemy także dogodny system rabatów dla rodzin, długoterminowych pobytów oraz osób delegowanych. Honorujemy również karty płatnicze. Dodatkowo, w części parterowej MiniHotel Antonieff® prowadzimy galerię biżuterii artystycznej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
mini Hotel Antonieff

location_on Adres:

Kraszewskiego 10, 33-380 Krynica-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 184712185

phone 184712185

insert_linkwww.antonieff.com.pl

Ilość miejsc: 12