Home » Agroturystyka » Rumcajsówka od: 30zł do: 45zł

Rumcajsówka Rumcajsówka

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług noclegowych. Posiadamy 19 miejsc noclegowych w różnych rodzajach pokoi, które mogą pomieścić 2, 3, 4 lub 5 osób. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny oraz są wyposażone w radio, telewizor i bezprzewodowy dostęp do internetu. Nasz obiekt oferuje również wiele udogodnień dla naszych Gości. Na terenie znajduje się kuchnia, która jest dostępna wyłącznie dla naszych Gości, oraz plac zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić i spędzać czas aktywnie. Dodatkowo, dla wygody naszych Gości, posiadamy parking.

Jeśli preferujesz bardziej kamperowe rozwiązania, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz postawić swoją przyczepę kempingową lub rozbudować swój namiot w sąsiedztwie naszego budynku, w otoczeniu pięknych lasów. Dla osób korzystających z przyczep i namiotów oferujemy dostęp do pełnego węzła sanitarnego, punktu poboru energii elektrycznej oraz specjalnego miejsca do grillowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy komfortowe warunki noclegowe oraz wiele atrakcji, które umilą Państwu pobyt u nas. Czekamy na Państwa!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Rumcajsówka

location_on Adres:

ul. Złockie 73A, 33-370 Jasieńczyk

woj. Małopolskie, Polska

phone 184714038

phone 605452085

insert_linkrumcajsowka.pl

Ilość miejsc: 19