Home » Agroturystyka » Różane Wzgórze od: 40zł do: 45zł

Różane Wzgórze Różane Wzgórze

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Dolnym Śląsku, położonego w cichym, ustronnym miejscu w pobliżu Gór Sowich. Gospodarstwo Agroturystyczne Różane Wzgórze to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Nasi Goście mają do dyspozycji trzy przestronne rodzinne pokoje, doskonale wyposażony aneks kuchenny oraz jadalnię z wyjściem na ogród. Wszystkie pokoje posiadają indywidualne łazienki z prysznicami.

Rozpoczęliśmy naszą działalność jako Gospodarstwo Agroturystyczne w 2009 roku lecz pomysł ten dojrzewał w nas od kilku lat i z tą właśnie myślą zakupiliśmy gospodarstwo w Owieśnie w 1999 roku. Agroturystyka powstała dzięki naszemu zaangażowaniu w rozwój wsi oraz kultywowanie jej tradycji jak również zamiłowaniu do bliskiego kontaktu z przyrodą, rekreacji oraz turystyki.

Nasza okolica to nie tylko wspaniała przyroda, osoby zainteresowane historią tych ziem znajdą tu mnóstwo fascynujących miejsc a pobliskie Góry Sowie to wymarzone miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek – gęsta sieć szlaków turystycznych, rowerowych, wyciągi narciarskie, oraz aquapark zapewnią rozrywkę o każdej porze roku. Prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy zaplanować niezapomniany urlop.

Zapraszamy Państwa
Joanna i Piotr Wrońscy

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Różane Wzgórze

location_on Adres:

Owiesno 30, 58-262 Owiesno

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (74) 837 58 03, +48 721 525 770

phone tel. +48 (74) 837 58 03, +48 721 525 770

insert_linkwww.owiesno.agro.pl

Ilość miejsc: 10