Home » Agroturystyka » W Starym Domu od: 60zł do: 60zł

W Starym Domu W Starym Domu

Mieszkamy w naszym starym wiejskim domu, który został zbudowany głównie z cegły, drewna i kamienia. Wnętrze domu zaprojektowaliśmy sami, starając się zachować autentyczny charakter i atmosferę. Uratowaliśmy wiele wiekowych mebli i pięknych przedmiotów, które teraz dodają uroku naszemu domowi. Nasz dom jest przytulny i wygodny, a także zgodny z otaczającą nas naturą.

W naszym domu stawiamy na produkty naturalne, zarówno w kwestii żywności, jak i materiałów, z których korzystamy na co dzień. Jemy zdrowo i smacznie, starając się unikać konserwantów i sztucznych dodatków. W większości używamy produktów pochodzących z okolicznych gospodarstw, takich jak miód, mleko, ser biały, jajka i drób. Ponadto, w naszym ogrodzie uprawiamy warzywa i owoce, które również wykorzystujemy w naszych posiłkach. Przetwarzamy te produkty na różne sposoby, aby urozmaicić nasze menu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

W naszej kuchni lubimy eksperymentować z przepisami z różnych krajów, ale zawsze staramy się zachować tradycyjne polskie smaki. Jesteśmy przekonani, że nasze dania zadowolą każde podniebienie. W naszym domu oferujemy cztery pokoje dwuosobowe, które są wyposażone w wygodne drewniane łóżka, lniane pościele i bawełniane ręczniki. Zapewniamy również dostęp do internetu bezprzewodowego, kolekcji filmów DVD oraz udostępniamy książki z naszej własnej biblioteki.

Zapraszamy serdecznie do naszego domu, gdzie zapewniamy przyjemny i komfortowy wypoczynek. Nasze miejsce jest idealne dla osób, które cenią sobie spokój, bliskość natury i autentyczną atmosferę wiejskiego życia. Oferujemy nie tylko wygodne pokoje, ale także możliwość korzystania z różnych atrakcji, takich jak spacery po okolicy, wycieczki rowerowe czy relaks w naszym pięknym ogrodzie. Gwarantujemy, że u nas poczujesz się jak w domu.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
W Starym Domu

location_on Adres:

Jemna 55, 57-215 Srebrna Góra

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748181555

phone 531097663

insert_linkwww.wstarymdomu.pl

Ilość miejsc: 8