Home » Domki letniskowe » Rodzinne DOMKI Letniskowe nad morzem od: 120zł do: 180zł

Rodzinne DOMKI Letniskowe nad morzem Rodzinne DOMKI Letniskowe nad morzem

Zapraszamy Państwa do pobytu w naszych domkach letniskowych lub w nowym dużym domu jednorodzinnym w Pobierowie – leśnej miejscowości pomiędzy Dziwnowem a Rewalem. Czyste powietrze, morski mikroklimat i wspaniała okolica sprawiają, że miejscowość ta uznawana jest za jedno z najładniejszych kąpielisk morskich zapewniających znakomity wypoczynek i szereg niezapomnianych wrażeń z wakacji.

Jesteśmy usytuowani blisko morza (300 m) oraz centrum (200 m), w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój. Główne drogi znajdują się na tyle daleko, że nawet przejeżdżające samochody nie zagłuszają nam śpiewu ptaków i szumu morza…

Cała okolica jest zalesiona z rzadką zabudową, dzięki czemu panuje tutaj bardzo przyjemny mikroklimat. Bliskość centrum Pobierowa powoduje, iż jest tutaj bardzo bezpiecznie.

W centrum jest wiele sklepów spożywczych, z nadmorskimi pamiątkami, akcesoriami plażowymi i ubraniami. Popularne są kuchnie polowe, bary i stołówki z domowym jedzeniem – tanie, duże porcje i na prawdę smacznie. Ofertę gastronomiczną uzupełniają liczne pizzerie, fast-foody, różnego rodzaju restauracje oraz znane już w całej Polsce golonki w piwie. Oczywiście nie brakuje nam tradycyjnych i dobrych smażalni oraz wędzarni ryb oferujących swoje świeże wyroby.

Po objedzie można znaleźć coś na deser: od typowo nadmorskich lodziarni i barów z goframi, po ekskluzywne kawiarnie z bogatym menu. Wieczorami lub w razie niepogody można mile spędzić czas w kawiarniach lub barach tańcząc przy granej na żywo muzyce, na organizowanych regularnie imprezach i koncertach, dyskotekach, w klubach gier, przy bilardzie, cymbergaju i na wielu innych atrakcjach.

Gmina Rewal dba o zapewnienie wszystkim przyjeżdżającym nad morze wielu imprez, wydarzeń kulturalnych i sportowych kalendarium imprez organizowanych w regionie znajduje się tutaj (kliknij)

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy domki letniskowe z łazienkami i aneksami kuchennymi. Drugą część naszej oferty stanowi nowy komfortowy dom o powierzchni 150 m2 wynajmowany w całości.

Ogrodzony teren i zielone otoczenie sprawiają, że rodzice, dzieci i ich zwierzaki, będą bezpieczni i zadowoleni ze spędzonego u nas czasu.

Nam nie przeszkadzają zabawy dzieci oraz ich czworonożni przyjaciele! Uśmiech dziecka i radość rodziców z odpoczynku są dla nas najważniejsze!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Rodzinne DOMKI Letniskowe nad morzem

location_on Adres:

ul. Gnieźnieńska 4, 72-346 Pobierowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 696875868

phone 696875868

insert_linkwakacjewpobierowie.pl

Ilość miejsc: 12