Home » Domki letniskowe » Dom Leśny Czar od: 45zł do: 65zł

Dom Leśny Czar Dom Leśny Czar

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny wypoczynek w naszym ośrodku. Dysponujemy szeroką gamą pokoi, od tych najmniejszych, dwuosobowych, poprzez trzyosobowe, aż po samodzielne studio zapewniające komfort siedmioosobowej rodzinie. Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę z kabiną prysznicową i ciepłą wodą, oraz aneks kuchenny z wyposażeniem.

Znajdujemy się w spokojnej, zalesionej drzewami sosnowymi części Pobierowa zapewniającej ciszę w nocy i spokój w ciągu dnia. Plaża jest oddalona o około 400 metrów, co przekłada się na 4-5 minutowy spacer.

Po całym dniu wygrzewania się na plaży oferujemy Państwu możliwość grillowania z przyjaciółmi na jednym z dwóch wydzielonych miejsc. Grille zostały usytuowane w pobliżu placu zabaw, tak aby mieli Państwo cały czas swoje pociechy pod opieką.

Na zwiedzanie okolicy proponujemy Państwu wypożyczenie gokarta w wersji dwu lub czteroosobowej. W godzinach popołudniowych otwieramy salę bilardową gdzie mogą Państwo w ciszy lub przy muzyce rozegrać partyjkę – bez ścisku i hałasu panującego w wielu pobierowskich salonach i klubach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Leśny Czar

location_on Adres:

ul. Gnieźnieńska 16, 72-346 Pobierowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 527965279

phone 527965279

insert_linkwww.domlesnyczar.pl

Ilość miejsc: 60