Home » Pensjonaty » Riva od: 35zł do: 40zł

Riva Riva

GWARANTUJEMY DOSKONAŁE WARUNKI, MIŁĄ ATMOSFERĘ I WSPANIAŁY WIDOK Z KAŻDEGO OKNA W NASZYM HOTELU!!!

RIVA to znany i ceniony kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny położony nad jeziorem. Oferujemy szeroki wybór miejsc noclegowych oraz atrakcji turystycznych. Nasz kompleks znajduje się w pięknym obszarze północnej Polski, charakteryzującym się malowniczym krajobrazem, pięknymi lasami i bogatym systemem jezior. To idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu i cieszenie się polską przyrodą.

W naszym pensjonacie zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania oraz wiele dodatkowych udogodnień, takich jak niezwykłe widoki z każdego pokoju, piaszczysta plaża i las w pobliżu, stołówka serwująca dwudaniowe obiady (po wcześniejszym zamówieniu), bar i kawiarnia z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi oraz przekąskami, parking, telewizję i aneks kuchenny w pokojach 4-osobowych, boisko do siatkówki plażowej i stadion piłkarski.

Dodatkowo, okolice Więcborka, gdzie znajduje się Riva, oferują wiele atrakcji, takich jak wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów (150 metrów od ośrodka), korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i koszykówki (300 metrów), liczne szlaki piesze, rowerowe i wodne, stadninę koni (ok. 3 kilometry) oraz aquapark (ok. 40 kilometrów).

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Riva

location_on Adres:

Sportowa 3, 89-410 Więcbork

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523897122

phone 534747484

insert_linkwww.osrodekriva.pl

Ilość miejsc: 50