Home » Campingi » Ośrodek Wczasowy Z Widokiem od: 100zł do: 150zł

Ośrodek Wczasowy Z Widokiem Ośrodek Wczasowy Z Widokiem

Ośrodek jest położony na skarpie, z pięknym widokiem na jezioro i las. Domki są usytuowane na trzech tarasach i cały teren jest ogrodzony i oświetlony. Oferujemy 15 domków o różnym standardzie i wielkości. Na terenie ośrodka znajduje się także wydzielony parking. Odległość od jeziora wynosi około 50 metrów.

Ośrodek dysponuje domkami o zróżnicowanym standardzie. Pierwszy domek ma powierzchnię 35m2 i może pomieścić maksymalnie 6 osób. Składa się on z trzech pokoi, łazienki z prysznicem, kącika kuchennego ze zlewozmywakiem oraz zadaszonego tarasu. Wyposażenie obejmuje m.in. kanapotapczany, tapczany, telewizor, DVD, lodówkę, mikrofalówkę, naczynia, kuchenkę elektryczną, ekspres do kawy, sztućce i garnki.

Drugi domek ma powierzchnię 25m2 i może pomieścić maksymalnie 5 osób. Składa się on z dwóch pokoi, łazienki z prysznicem, kącika kuchennego ze zlewozmywakiem oraz zadaszonego tarasu. Wyposażenie obejmuje m.in. kanapotapczany, tapczan, telewizor, DVD, lodówkę, naczynia, kuchenkę elektryczną, sztućce i garnki.

Trzeci domek ma powierzchnię 20m2 i może pomieścić maksymalnie 4 osoby. Składa się on z jednego pokoju, łazienki z prysznicem, kącika kuchennego ze zlewozmywakiem oraz zadaszonego tarasu. Wyposażenie obejmuje m.in. kanapotapczan, tapczany, telewizor, lodówkę, naczynia, kuchenkę elektryczną, sztućce i garnki.

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, bar, stół do tenisa stołowego, rzutki do tarczy, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów oraz małe pole namiotowe. Dodatkowo, przy ośrodku jest dostępny kort tenisowy oraz boisko do koszykówki.

W sezonie letnim organizujemy wieczorki taneczne, turnieje w tenisa stołowego, rzutki do tarczy oraz siatkówki plażowej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Z Widokiem

location_on Adres:

ul. Szkolna 1, 89-410 Więcbork

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523896705

phone 523896705

insert_linkzwidokiem.nad-jeziorem.pl

Ilość miejsc: 48